پروین: نگران مجیدی و الغرافه نباشید؛ دنیزلی استاد است
14 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: دنیزلی تیم‌های عربی را خوب می‌شناسد، بنابراین نباید نگران بازی با الغرافه و مجیدی بود.

علی پروین در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: باید خدا را شکر کنم که پس از آن اتفاق تلخ برای علی دایی او صحیح و سالم در آغوش خانواده خود قرار گرفت. به نظر من خدا به ایرانی‌ها رحم کرد و باید خدا را شاکر بود که وی می تواند همچنان بدون مشکل به کارش ادامه دهد.

وی افزود: علاوه بر این باید پیروزی پر گل پرسپولیس مقابل الشباب را به کلیه هواداران تبریک بگویم. به نظرم بچه‌ها عیدی خوبی به هواداران دادند و انشاالله این 6 گل زدن‌ها ادامه دار باشد تا پرسپولیس در آسیا ناکامی‌ها را جبران کند.

پروین تاکید کرد: در این بین نباید از عملکرد خوب خط دفاعی پرسپولیس گذشت، شیث رضایی و محمد نصرتی با کمک بقیه بچه‌ها خیلی خوب کار کردند و در ساختار دفاعی خوب عمل کردند؛ دست‌شان درد نکند. البته در خط حمله هم بازیکنان خوب گل می‌زدند که این هم به خاطر نحوه استفاده دنیزلی از بازیکنان است.

وی در خصوص بازی مقابل الغرافه قطر گفت: الغرافه‌ در قطر تیم بدی نیست، به نظرم پرسپولیس باید در 20 دقیقه اول احتیاط را چاشنی کار خود قرار دهد و کم کم و با احتیاط رو به جلو حرکت کند. عجله هیچ فایده‌ای ندارد، چون آنها برای گرفتن 3 امتیاز به آب و آتش می‌زنند.

پروین افزود: البته خود دنیزلی استاد است و نگران الغرافه و فرهاد مجیدی نباشید، چون سرمربی ما کارش را خوب بلد است. البته مجیدی هم خطر خاص خودش را دارد و بازیکنی است که از فرصت‌ها خوب استفاده می‌کند، اما بچه‌های ما نیز دست و پا بسته نیستند.

 

پروین خاطرنشان کرد: اگر پرسپولیس در قطر با یک برد کار خود را تمام کند شاهکار است، در غیر این صورت مساوی هم بد نیست، اما انشاالله دست پر برگردند و کار را در قطر تمام کنند. من امیدوارم پرسپولیس در سال 91 بتواند با نتایج خوب در لیگ قهرمان آسیا دل مردم را شاد کند که اگر این اتفاق بیفتد قطعا هواداران ما که روز دوم عید سنگ تمام گذاشتند و بیش از 80 هزار نفر به ورزشگاه آمدند، ورزشگاه آزادی را دوباره لبریز از تماشاگر خواهند کرد.

 

پروین در خصوص اظهارنظری از طرف وی که در یکی از روزنامه‌های امروز مبنی بر اینکه امیر قلعه‌نویی گفته اگر به استقلال بیاید رحمتی را بیرون می‌کند، نیز گفت: من اصلا چنین حرفی نزدم. موضوع استقلال، قلعه‌نویی و رحمتی به من چه مربوط می شود؟! قلعه‌نویی درحال حاضر در تراکتورسازی خیلی خوب کار می‌کند و تیمش را می‌خواهد قهرمان کند. اکنون هم استقلال وضعیت بدی ندارد و انشاءالله بتواند در تمام جام‌ها موفق شود. من به هیچ عنوان اظهارنظری در خصوص استقلالی‌ها که اگر فلانی بیاید آن یکی می‌رود یا به پرسپولیس می‌آید و از این گونه حرف‌ها نزدم، چون استقلال خودش مدیر عامل، مدیر و مربی دارد. از رسانه‌ها هم خواهش می‌کنم از این خبرهای کذب از جانب من چاپ نکنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0