امام جمعه آمل: شهدا بهترین سرمایه انقلاب اسلامی هستند
1 شهریور 1392 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل: شهدا بهترین سرمایه انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در آمل، امروز پیکر پاک و مطهر سردار شهید حاج اسماعیل حیدری، مدافع حرم حضرت زینب(س) بر دستان مردم ولایت مدار و شهید پرور شهر هزارسنگر آمل تشییع شد.

 

به گزارش رسا، این مراسم که در زیر باران شدید رحمت الهی برگزار می شد، پیکر پاک این فرمانده شجاع اسلام از مسجد امام رضا(ع) تشییع و در گلزار شهدای آستان مقدس امام زاده ابراهیم(ع) به خاک سپرده شد.

 

گفتنی است؛ حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی، امام جمعه آمل بر پیکر مطهر این سردار دلیر اسلام نماز اقامه کرد.

 

حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی، امام جمعه آمل در حاشیه تشییع پیکر شهید حیدری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در آمل، با بیان این که شهدا بهترین سرمایه انقلاب اسلامی هستند، گفت: حضور گرانقدر در مراسم تشییع شهدا به معنای تجدید پیمان دوباره با این عزیزان است که به آنان می گوییم تا آخرین قطره خون با شما بوده و در راستای تثبیت و ماندگاری ارزش های انقلاب قدم خواهیم برداشت.

 

وی با اشاره به این که شهدا از نگاه معارف دین شاهد و شافع ما هستند، بیان داشت: شهدا برای اسلام و حمایت از دین و قرآن رفتند و جان های پاک خود را فدا کردند که باید در راستای ماندگاری سیره آنان اهتمام ویژه‌ای صورت گیرد.

 

امام جمعه آمل با تاکید بر این که شهدا برای احیای ارزش ها پا به میدان نبرد حق علیه باطل گذاشتند، خاطرنشان کرد: در چهار راه زندگی دنیایی نباید به هیچ وجه راه خود را گم کنیم و باید برای همیشه در مسیر نورانی شهدا حرکت کنیم که این امر ارزنده سبب سعادت انسان خواهد شد.

 

استاد حوزه علمیه آمل با بیان این که ترویج وحدت و همدلی یکی از پیام های ارزنده شهدا است که باید به آن جامه عمل بپوشانیم، گفت: هر چه فریاد است باید بر سر آمریکا و رژیم صهیونیستی بزنیم و در همه حال مطیع و پشتیبان رهبر معظم انقلاب باشیم.

 

وی با اشاره به این که شهدا خواستار پشتیبانی از ولایت فقیه بودند تا به کشور آسیبی وارد نشود، بیان داشت: حضور ارزنده و هوشمندانه در عرصه های مورد نیاز انقلاب باید مورد توجه آحاد مردم باشد.

 

امام جمعه آمل ادامه داد:  تلاش ما باید در راستای نزدیکی دل های یکدیگر باشد که این امر ارزنده از جایگاه والایی در نزد حضرت حق برخوردار است.

 

حجت الاسلام رحمانی آملی در پایان گفت: شهدا با نثار خون های پاک خود زمینه تعالی ایران اسلامی را فراهم کردند و اینک وظیفه ما است تا راه این عزیزان را ادامه دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0