رئیس شورای اسلامی شهر آمل :خدمت رسانی به مردم در پرتو تلاش شورای چهارم ادامه یابد
31 مرداد 1392 ، دیدگاه 0
رئیس شورای اسلامی شهر آمل :خدمت رسانی به مردم در پرتو تلاش شورای چهارم ادامه یابد

کمال نیوز :محمد حسن روحی رئیس شورای اسلامی شهر آمل در جریان بازدید پروژه سرای مهر ( خانه بازنشستگان ) شهرداری آمل ضمن قدردانی از شهردار و مدیر عامل سازمان بهسازی و نوسازی شهرداری که مجری پروژه مذکور می باشد گفت : آنچه صورت گرفته حاصل تعامل خوب اعضای شورای شهر ، شهردار و همت همکاران در شهرداری بوده است و جلب مشارکت شهروندان در اداره امور شهر از مهمترین اهداف شورا و شهرداری است .

رئیس شورای اسلامی شهر آمل افزود : امیدوارم این سلسله خدمات در پرتو تلاش شورای چهارم بر همین منوال ادامه یابد و طعم شیرین سعادت بر شهروندان فهیم آمل که در مشارکت و مسائل شهروندی سهم بزرگی دارند ، گواراتر گردد .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل در ادامه این بازدید گفت : سرای مهر شهرداری تاکنون 95 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و هم اکنون محوطه سازی این مجموعه با تمام تجهیزات جهت خدمات دهی به بازنشستگان و سالمندان آملی توسط شهرداری اجرا و مراحل پایانی آن نیز در حال انجام است و تمام سعی مان بر این است تا انشاءا... در آینده ای نزدیک به بهره برداری برسد .

شهردار آمل افزود : شهرداری آمل ، استفاده بازنشستگان از تمام خدمات این مرکز شامل امکانات ورزشی ، اجتماعی ، فرهنگی و هنری ، سالن آموزش ، کتابخانه ، سالن رایانه و بهداری و سالن پذیرایی که ویژه بازنشستگان مرد و زن پیش بینی شده را به صورت رایگان در اختیار آنان قرار می دهد .

وی تصریح کرد : باید فضاهای موجود به گونه‌ای تعبیه شود تا بازنشستگان با کمترین مشکل در این مکان و دیگر فضاهای رفاهی شهر آمل حاضر شوند و مشکلی برای ایشان ایجاد نگردد .

امیرسلیمانی با تأکید بر اینکه نباید ارتباط بازنشستگان با جامعه قطع شود ، خاطر نشان کرد : به دنبال آن هستیم تا فضاهایی در سطح شهر ایجاد شود که بازنشستگان به نحو مقتضی با شهروندان و گروههای مختلف جامعه ارتباط برقرار کنند تا این قشر زحمتکش جامعه هیچگاه احساس نا ‌امیدی از وضعیت موجود خود نداشته باشند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0