معاون فرماندار آمل:حماسه روز جهانی قدس امسال باید با شکوه هر چه بیشتر رقم بخورد
3 مرداد 1392 ، دیدگاه 0
معاون فرماندار آمل در جلسه ستاد بزرگداشت روز قدس:حماسه روز جهانی قدس امسال باید با شکوه هر چه بیشتر رقم بخورد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :سید جعفر رسولی جلسه ستاد بزرگداشت روز قدس شهرستان آمل با اشاره به ضرورت روز  جهانی قدس و اهمیت این روز تاریخی  خاطر نشان کرد:باتوجه به شرایط منطقه ای وبین المللی روز قدس امسال از یک ویژگی خاص برخورداراست .

 وی با بیان اینکه حماسه روز جهانی قدس باید با شکوه هر چه بیشتر رقم بخورد افزود : دشمنان  انقلاب اسلامی و اسلام بدانند اتحاد و انسجام مردم ایران روز به روز بیشتر می شود و در اطاعت از فرامین ولی امر خود برای زدودن غبار استکبار و صهیونیزم از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

وی با بیان اینکه نامگذاری روز قدس یک حرکت تاریخی و بزرگ بود که امام راحل (ره) در ابتدای انقلاب انجام داد بیان داشت :  همه دستگاه ها باید با همه امکانات خود برای نیل به این هدف والا و حضور در این راهپیمایی، پای کار بیایند.
معاون فرماندار با بیان اینکه با توجه به مقاومت مردم سوریه در برابر توطئه‌های دشمنان حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس به ادامه مقاومت مردم سوریه  و فلسطین کمک می‌کنداظهارداشت :نقش مقام معظم رهبری ، رهنمودها و راهکارهای معظم له در بیداری اسلامی بعنوان  محوریت جهان اسلام در مبارزه با استکبار برای جوانان مورد تبیین قرار بگیرد

وي اشاره کرد: در ابتداي سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي به برکت حضور مردم در صحنه، حماسه سياسي انتخابات رقم خورد و در ادامه مي توان روز قدس امسال را با شکوه تر از سالهاي قبل پيش بيني کرد.

رسولی با تاکيد بر اجراي برنامه مناسب و متنوع جهت هر چه با شکوه تر راهپيمايي روز قدس در اين شهرستان  اذعان داشت: همه مسئولين با کليه پرسنل و با تمام امکانات لازم جهت پر شکوه تر برگزار کردن اين راهپيمايي عظيم  حضور فعال داشته باشند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0