تشكيل ستاد احياء امر به معروف ونهي از منكر در شوراي اسلامي شهر آمل
2 مرداد 1392 ، دیدگاه 0
تشكيل ستاد احياء امر به معروف ونهي از منكر در شوراي اسلامي شهر آمل

به منظور پاسداشت فريضه الهي امر به معروف و نهي از منكر و براساس مصوبه ارسالي ستاد احياء امر به معروف و نهي از منكر شهرستان آمل مبني بر تشكيل ستاد احياء‌اين سنت حسنه در ادارات و نهادها ، اين ستاد در شوراي اسلامي شهر آمل تشكيل و در اولين جلسه اعضاء‌آن مشخص شدند.

حاج محمدحسن روحي رئيس شوراي اسلامي شهر آمل ضمن بيان اينكه در قرآن بيش از 50 آيه درباره امر به معروف و نهي از منكر آمده افزود: بركت اين ماه عزيز به خاطر قرآن است و سرتاسر قرآن ما را دعوت به امر به معروف مي‌كند.

روحي ادامه داد: ما بايد با هدف خدايي شدن تلاش و كوشش كنيم يعني به خدا نزديك شويم ،‌ همه انسان‌‌ها در مقابل خداوند عبدالله هستند و تنها خدا معبود است و عبد در اثر عبادت و بندگي بايد به معبود برسد.

رئيس شوراي اسلامي شهر آمل بزرگترين آفت خانوادها و جامعه را منكرات دانست و گفت: دوري نكردن از منكرات و اطاعت نكردن از معروف اول خانواده و سپس جامعه را به تباهي مي‌كشاند.

وي افزود: همه مابه امر خداوند متعال مأمور به امر به معروف و نهي از منكر هستيم و براي اين كار اول بايد از خانواده شروع و سپس به جامعه برسيم تا همانا بتوانيم به هدف نهايي كه رسيدن به خداوند متعال هست نائل شويم.

در پايان اعضاي ستاد احياء‌امر به معروف و نهي از منكر شوراي شهر معرفي شدند كه عبارتند از :

  •  سيّد حسين نوراني مسئول روابط عمومي
  • امير منوچهري آملی كارشناس روابط عمومي
  • حسن شعباني مسئول دبيرخانه
  • حبيب‌اله پارسا مسئول دفتر
  • زهرا قلي‌زاده تايپيست

در پايان مقرر گرديد در هر ماه دو بار جلسه ستاد احياء‌امر به معروف و نهي از منكر در شوراي اسلامي شهر آمل برگزار شود.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0