لشگری و اسماعیل پور المپیکی شدند
11 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
احسان لشگری با حضور در دیدار پایانی وزن 84 کیلوگرم کشتی گزینشی المپیک در قاره آسیا در آستانه قزاقستان، سهمیه المپیک 2012 لندن را به دست آورد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، احسان لشگری نماینده وزن 84 کیلوگرم ایران که در دور نخست مقابل "ینگ وانگ" از چین در دو وقت با نتایج یک بر صفر و یک بر یک به پیروزی دست یافته بود در دور دوم به مصاف "سیمون سیمونوف" از قزاقستان رفت و در یک کشتی نفسگیر و در سه وقت و با نتایج صفر بر یک، یک بر صفر و یک بر صفر کلینچ این کشتی گیر را شکست داد.

لشگری در دور سوم و درمرحله نیمه نهایی "یوسف عبدالسلامف" نایب قهرمان المپیک پکن از تاجیکستان را با نتایج 4 بر 3 و 2بر صفر شکست داد و با حضور در دیدار نهایی سهمیه المپیک 2012 لندن را از آن خود کرد. لشگری در در دیدار فینال به مصاف "زوربک سوخیف" قهرمان جهان از ازبکستان می‌رود.


مسعود اسماعیل پور نماینده وزن 60 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کشورمان پیش از این با حضور در دیدار پایانی این وزن، سهمیه حضور رد رقابت های المپیک را به دست آورده است. حریف اسماعیل پور در دیدار فینال "یوگشوار دات" قهرمان آسیا از هند است. "یوگشوار دات" در مسابقات آسیایی 2012 گومی کره جنوبی نیز در دیدار فینال مقابل اسماعیل پور قرار گرفته بود.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0