کلنگ سالن 8 هزار نفری کاله به‌زودی به زمین می‌خورد
11 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: کلنگ سالن 8 هزار نفری باشگاه کاله مازندران با حضور عباسی وزیر ورزش و جوانان در ابتدای سال جاری به زمین می‌خورد.

نصرالله پریچهره امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل بیان داشت: برنامه‌ریزی کردیم تا در ابتدای سال 1391 با حضور عباسی وزیر ورزش و جوانان کلنگ سالن 8 هزار نفری کاله مازندران به زمین بخورد و کارهای ساخت ‌و ساز آن انجام شود.

وی با اعلام اینکه قرار بود یک ماه گذشته کلنگ این سالن به زمین زده شود، تصریح کرد: به‌خاطر برهم خوردن برخی از برنامه‌ریزی‌ها از وزیر ورزش خواستیم تا ابتدای سال 91 به آمل بیاید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران با تاکید اینکه باید کلنگ ساخت این سالن ورزشی بیش از اینها به زمین زده می‌شد، گفت: مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره این باشگاه علاقمند هستند تا با حضور یکی از مسئولان ارشد کشوری این امر مهم محقق شود.

پریچهره با اعلام اینکه تیم والیبال کاله مازندران نشان داد که مازندران مرکز والیبال کشور است، یادآور شد: این تیم از بازیکنان نامی و باتجربه، سرمربی کارآزموده و ساعی، کادر پرتلاش و تماشاگران پرشوری برخوردار است که توانسته بعد از سالیان سال به مقام قهرمانی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور دست پیدا کند.

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه ورزش استان در رشته‌های مختلفی همانند کشتی، والیبال، فوتبال، بسکتبال و ورزش‌های رزمی سرآمد دیگر استان‌ها است، گفت: باید با آموزش بیشتر مسائل علمی را ارتقا ببخشیم و ماندگاری و کیفیت خود را در ورزش‌های تیمی و گروهی نشان دهیم.

وی با اشاره به اینکه تیم‌های مازندرانی باید از تیمداری، مدیریت، جذب بازیکن، تمرین و عملکرد در زمین کاله مازندران درس بگیرند، گفت: انتظار ما این است تا در فوتبال، هندبال و بسکتبال به عنوان پیشتاز در لیگ‌های کشوری عمل کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0