با حضور فرماندار شهرستان آمل ،جانبازان فرمانداري آمل موردتجليل قرارگرفتند
31 خرداد 1392 ، دیدگاه 0
با حضور فرماندار شهرستان آمل ،جانبازان فرمانداري آمل موردتجليل قرارگرفتند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :يدالله اکبرزاده فرماندار آمل در جمع کارکنان فرمانداری شهرستان آمل  که به مناسبت گراميداشت روز جانباز درنمازخانه برگزارشد با تبريک انتخاب حجت الاسلام حسن روحاني به عنوان يازدهمين رئيس جمهور کشور گفت: همه کانديداها توانستند با رعايت قانون در انتخابات حضور حداکثري را شامل شوند.

فرماندار آمل با اشاره به حضور 94 درصدی مردم آمل درپای صندوق های رای افزود: مردم کشورمان هميشه در طول تاريخ حماسه ساز بودند و اين حماسه سازي در روز 24 خرداد ماه به اوج خود رسيد.

وي با تاکيد اينکه مردم بار ديگر نشان دادند که در اطاعت از ولايت فقيه مطيع رهبر انقلاب هستند, گفت: دشمنان خارجي سعي دارند تا کام شيرين مردم ايران اسلامي را در اين انتخابات به تلخي ببرند که بار ديگر به شکست خوردند.

وي با تبريک اعياد شعبانيه يادآور شد: جانبازان و شهدا و ايثارگران از افتخارات کشورمان هستند که از مکتب اهل بيت و ابوالفضل عباس(ع) درس آموختند.

فرماندار آمل با اشاره به اينکه دشمنان حتي براي آن حضرت که نمونه بارز ادب و فضل بود در عرصه عاشورا امان نامه داده بودند ولي با مخالفت بسيار شديد ايشان روبرو شدند، اذعان داشت: همه مسئولان بايد به گوش باشند که دشمن در کمين است و هر لحظه به سراغ آنها مي ايد.

در پايان اين مراسم با حضور مسئولان از جانبازان سرافراز کارمند فرمانداري اين شهرستان تجليل بعمل آمد

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0