رئیس شورای اسلامی شهرآمل دردیدار با جانبازان :الگوي جانبازان ما بايد بزرگ جانباز كربلا باشد
28 خرداد 1392 ، دیدگاه 0
الگوي جانبازان ما بايد بزرگ جانباز كربلا باشد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :محمد حسن روحي رئيس شوراي اسلامي شهر آمل دردیدار با جانبازان که امام جمعه ، فرماندار ، شهردار ومسئولین ادارات حضور داشتند گفت : روز جانباز یادآور ایثار و از خودگذشتگی بزرگ جانباز عرصه تاریخ حضرت ابوالفضل (ع) است و بزرگ جانباز میدان کربلا که در راه پاسداری از دین اسلام ، امام و برادر بزرگوارش و دو دست مبارک خویش را نثار کرد برای مسلمانان نماد ایثار ، از خودگذشتگی و فداکاری است .

روحي با بيان اينكه الگوي جانبازان ما بايد بزرگ جانباز كربلا باشد افزود : جانبازان با تفكر بزرگ از خاك و ميهن اسلامي مان دفاع كردند و امروز نيز با توجه به هجمه هاي گوناگون دشمنان جهاد مهم تري در دستور كار قرار دارد .

احمد اميرسليماني شهردار آمل ضمن تبريك اعياد شعبانيه گفت : راه و منشي كه به پيروي از حماسه‌آفرينان دشت كربلا پيش روي ماست ، هدايت‌گر ما به‌ سمت اخلاص ، ايثار و فداكاري است كه بايد از ايثارگران و جانبازان به‌ خاطر رشادت‌هايي كه در اين راه به‌ خرج داده‌اند تجليل و تقدير كرد .

شهردار آمل جانبازان و ايثارگران را مايه ي سرافرازي ملت ايران خواند و افزود : زبان و پيام ما عاجز از ترسيم مقام بلند پايه عزيزاني است که براي اعتلاي کلمه حق و دفاع از اسلام و کشور اسلامي جانبازي نموده اند و در حقيقت جانبازان ، يادگار آزمايش هاي بزرگ ملي محسوب مي شوند و ملّت ايران بايد براي هميشه آنان را به عنوان الگوهاي مقاومت ارج نهند و آنان را گرامي بدارند .

وی اشاره کرد : جانبازان با ايثار و از خودگذشتگي ، اقتدار ، آرامش و امنيت را به ميهن عزيزمان هديه كردند و ما اين اقتدار را مديون خون شهداي گرانقدر و ايثارگري جانبازان هستيم .

امیر سلیمانی از جانبازان و ايثارگران به عنوان پشتوانه بزرگ انقلاب اسلامي ياد كرد و گفت : جانبازان ايستاده اند تا نام ، ياد و فرهنگ شهيدان را زنده نگه دارند و شور و نشاط حسيني را در جامعه برپا دارند و هم چنان در صحنه باقي مانده اند تا ولايت تنها نماند .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0