دیدارفرماندار آمل با جانبازان
26 خرداد 1392 ، دیدگاه 0
فرماندار آمل دردیداربا جانبازان :

همزمان با ميلاد باسعادت حضرت ابالفضل العباس(ع) و روز جانباز فرماندار آمل باتفاق امام جمعه  ومسئولین شهرستان آمل با چند تن از جانبازان 8سال دفاع مقدس ديدار کردند.

یدالله اکبرزاده فرماندارآمل با اشاره به اینکه جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس چنان رشادت‌ها و شجاعت‌هایی از خود بر جا گذاشتند که به فرمایش امام راحل شهدای زنده همیشه تاریخ هستندگفت :پس از گذشت 31 سال از دوران دفاع مقدس، هنوز آثار جنگ به عنوان نمونه تیر و ترکش و شیمیایی بر جسم مبارک جانبازان مشهود است که با ثروت دنیا قابل بازگشت نیست مگر این که معجزه الهی رخ دهد.

وی ادامه داد: جانبازان با دل و جان و با دست خالی د‌ر برهه‌ای از زمان به عنوان رزمنده در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل در برابر تمام دنیا ایستادگی کردند.

فرماندارآمل بیان کرد: مقام و جایگاه جانبازان باید از سوی تمام آحاد جامعه حفظ شود و تکریم جانبازان فراموش نشود.

وی اضافه کرد: بیشتر جانبازان با روحیه‌ای که دارند نیاز به ترحم ندارند، چرا که با خدا معامله کردند و در این زمینه که کم‌توجهی به آنان شود به‌ویژه د‌ر ادارات و محیط کار دل‌سرد می‌شوند و درد این‌گونه برخوردها و بی‌احترامی‌ها را از درد خودشان بیشتر می‌دانند.

اکبرزاده بیان داشت: جانبازان د‌ر دفاع از انقلاب اسلامی و اسلام لباس رزم پوشیدند و اعضای بدنشان را در راه خدا اهدا کردند، لذا احترام و اکرام جانبازان باید در جامعه به نحو احسن نهادینه شود.

وی ادامه داد: رشادت‌های رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس سبب شد که حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست دشمنان نیفتد که البته نقش جانبازان نیز د‌ر آن دوران قابل انکار نبوده و نیست.

فرماندار یادآور شد: با نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می‌توان با هجمه فرهنگی دشمن مقابله کرد، چرا که می‌تواند در خنثی‌سازی توطئه‌ها و اهداف شوم دشمنان نقش بسزایی ایفا کند.

دراین دیدار از خانواده جانباز شهيدعلي اماني، سرهنگ حسين نام نژاد جانباز 50درصد، علي اکبر شاکري جانباز 35 درصدي، علي محمد روحي مقدم جانباز 65 درصد، يدالله شهسوار و مجيد حاجي پور از جانبازان 70 درصد هشت سال دفاع مقدس در منزل شان ديدار و اين روز بزرگ را با اهداي جوائز گرامي داشتند.
 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0