شهردارآمل خبرداد :افتتاح پروژه خيابان 20 متري اتصالي بلـوار امام (ره) به بلوار آيت ا... طالقاني
26 خرداد 1392 ، دیدگاه 0
افتتاح پروژه خيابان 20 متري اتصالي بلـوار امام (ره) به بلوار آيت ا... طالقاني

احمد اميرسليماني شهردار آمل با اشاره به افتتاح و بهره برداري از پروژه خيابان 20 متري اتصالي بلـوار امام (ره) به بلوار آيت ا... طالقاني در مردادماه سالجاري گفت : به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات و افزایش امکانات و تجهیزات رفاهی مورد نیاز شهروندان ، پروژه مذكور در دستور کار شهرداری قرار گرفت که با تلاش و اهتمام ویژه مبین بر تسریع در روند احداث طرح های مذکور انشاءا... شاهد افتتاح آنها در مرداد ماه سالجاري خواهيم بود .

شهردار آمل با اشاره به مشخصات خيابان 20 متري اتصالي بلوار امام (ره) به بلوار آيت ا... طالقاني بیان کرد : طول اين خيابان 600 متر ، عرض آن 20 متر و هزينه اجراي آن 40 ميليارد ريال است كه از جمله پروژه های مطلوب شهری است و در اين مسير تلاش بر اين بوده است كه موجبات روانسازی ترافیک در دو خيابان مذكور و محله هاي اطراف آن و رضایتمندی شهروندان را به همراه داشته باشد  .

وی یادآور شد : با افتتاح اين خيابان ، ارتباط مستقیم میان بلوارهاي امام (ره) و آيت ا... طالقاني ایجاد خواهد شد و شهروندان می توانند برای سهولت در دسترسی به این مناطق و همچنين تردد از محله هاي اطراف از این مسیر تردد کنند .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0