دانشکده دامپزشکی آمل استیجاری اداره می شود
20 خرداد 1392 ، دیدگاه 0
دانشکده دامپزشکی آمل استیجاری اداره می شود

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :یحیی عسگری پور هم اکنون دانشکده دامپزشکی آمل به صورت استیجاری اداره می شوداظهار داشت: بیش از 40 دانشجو در دو رشته بازرسی گوشت و بهداشت مواد غذایی  در مقطع کارشناسی در دانشکده دامپزشکی آمل وابسته به دانشگاه مازندران در محیطی استیجاری مشغول به تحصیل هستند.

وی با اشاره به اینکه ساخت و بهره برداری از دانشکده دامپزشکی آمل در بخش امامزاده عبدالله سبب ارتقای بخش کشاورزی و دامپروری منطقه شده است، تصریح کرد: این امر موجب ارتقا فعالیت واحدهای دامپروری منطقه از حالت سنتی به شکل صنعتی و علمی خواهد شد.

عسگری پور اضافه کرد: هم اکنون در بخش امامزاده عبدالله آمل، دانشگاه غيرانتفاعي شمال و دانشکده دولتي فني حرفه اي دخترانه با ظرفیت بیش از هفت هزار دانشجو مشغول به تحصیل هستند.

بخشدار امامزاده عبدالله آمل، از واگذاری سه هکتار از اراضی روستای سیخ کاج از توابع این بخش برای ساخت دانشکده دولتی دامپزشکی این شهرستان به دانشگاه مازندران خبر داد.

عسگری پور گفت: واگذاری این مقدار زمین با هماهنگی های انجام شده با منابع طبيعي و آبخیز داری پس از انجام مقدمات اداری آن به دانشگاه مازندران برای ساخت دانشکده دولتي دامپزشکي آمل واگذار شد.

وی افزود: با انجام این واگذاری بزودی با حضور مسئولان کشوری و استانی، عملیات اجرای ساختمان آموزشی و اداری دانشکده دامپزشکی آمل اجرایی خواهد شد

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0