اداري مالي فرمانداري آمل رتبه دوم را در استان کسب کرد
20 خرداد 1392 ، دیدگاه 0
اداري مالي فرمانداري آمل رتبه دوم را در استان کسب کرد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز : در جلسه کارکنان روساي اداري مالي سراسر استان مازندران که با حضور مدير کل اداري مالي مازندران و کليه کارکنان اداري مالي وذي‌حسابان سراسر استان مازندران در فرمانداري شهرستان آمل بر گزار شد، يدالله اکبرزاده فرماندار شهرستان آمل ضمن ابراز خرسندي از روند اجرايي انتخابات در اين شهرستان گفت: انشاءا.. مردم نيز با حضور هرچه پررنگ‌ترخود مشت محکمي بر ياوه‌گويي‌هاي آمريکا و ديگر قدرت‌هاي شرق و غرب بزنند.
وي از زحمات کليه کارکنان اداري مالي‌ سراسر استان که تلاش بسياري در جهت رفاه کارکنان و کارمندان فرمانداري‌ها متحمل مي‌شوند، تقدير و تشکر کرد و ابراز داشت: اين افراد در اين دوره از انتخابات به تبيين آيين نامه‌ها و قوانين جديد مربوط به حسابداري جديد و پيرامون چگونگي هزينه‌هاي مربوط به انتخابات با حاضرين پرداختند.
اکبرزاده خاطرنشان کرد: شهرستان آمل با اين پشتکار توانست در بخش اداري مالي با مسئوليت محمد قنبري رتبه دوم را بدست آورد و شهرستانهای نور و نوشهر به ترتيب اول و سوم راکسب نمودند .

لازم بذکراست که فرماندار آمل توانست دربین فرمانداران شهرهای استان مازندران به عنوان مدیر موفق در راستای اجرای طرح اردوی هجرت 3 را کسب کند ومورد تقدیر استاندار مازندران قرارگرفت

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0