دوره ارتقایی در حوزه علمیه آمل برگزار می شود
8 خرداد 1392 ، دیدگاه 0
دوره ارتقایی در حوزه علمیه آمل برگزار می شود

حجت الاسلام منصور یزدانی، مدیر حوزه علمیه ابوالحسن امیرالمؤمنین آمل در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در آمل با بیان این که دوره ارتقایی طلاب حوزه علمیه در فصل تابستان برگزار می شود، گفت: حوزه علمیه ابوالحسن امیرالمؤمنین آمل از طلاب واجد شرایط به صورت محدود ثبت نام به عمل می آورد.


وی با اشاره به این که در دوره ارتقایی از طلاب دارای معدل بالای 17 ثبت نام می شود، بیان داشت: علاقه‎مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های 01212221573و01212221587 تماس حاصل کنند.

 

مدیر حوزه علمیه ابوالحسن امیرالمؤمنین آمل در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که حوزه های علمیه می تواند نقش والایی در معرفت افزایی جامعه داشته باشد، یادآور شد: باید از ظرفیت ارزنده طلاب و روحانیان در راستای ترویج ارزش های ارزنده اسلامی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان به بهترین نحو ممکن بهره برداری شود.

 

حجت الاسلام یزدانی با اشاره به این که حوزه‌های علمیه در تاریخ از جایگاه والایی برخودار بوده‌اند، افزود: حوزه و روحانیت امروز به عنوان ادامه دهندگان مسیر ائمه معصومین(ع) نقش مهمی در ترویج اسلام ناب بر عهده دارند.

 

وی حوزه‌های علمیه را مرکز پرورش عالمان دینی دانست و با بیان این که این مرکز دینی به عنوان یکی از بازوان اصلی انقلاب و نظام رسالت سنگینی در پرورش شخصیت های برجسته بر عهده دارد، افزود: دشمنان نظام اسلامی همواره از نقش حوزه و روحانیت هراسان بوده اند و به خصوص در سه دهه اخیر از هر فرصتی برای خدشه‌دار کردن این جایگاه استفاده کرده اند.

 

مدیر حوزه علمیه ابوالحسن امیرالمؤمنین آمل، حوزه و روحانیت را پیشگامان اصلی ترویج اندیشه های ناب دینی در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: روحانیت آگاه همواره در مسیر تقویت اسلام ناب گام برداشته است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0