میلان - بارسا؛ تماشایی‌ترین دیدار/ نبرد متحول شدگان در "استادی ولودروم"
8 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با انجام دو دیدار در ایتالیا و فرانسه به پایان می‌رسد که دیدار میلان و بارسلونا را می‌توان جذاب‌ترین نبرد این مرحله دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر، دور رفت مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای فوتبال لیگ قهرمانان اروپا فردا با برگزار دو دیدار به پایان می‌رسد که دیدار میلان و بارسلونا مهمترین مسابقه چهارشنبه شب یا این مرحله از مسابقات خواهد بود.

این دو تیم که در مرحله گروهی هم با یکدیگر به رقابت پرداختند، بار دیگر در مرحله حذفی مسابقات در ورزشگاه سن سیرو برابر هم به میدان می‌روند. آخرین رویارویی دو تیم هم در این ورزشگاه بود که شاگردان گوآردیولا موفق شدند میزبان خود را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهند.

در این مسابقه که رقابت قهرمان دوره گذشته این جام با قهرمان سال 7-2006 است، میلان به فکر جبران شکست گذشته و افزایش شانس صعود به مرحله نیمه نهایی با پیروزی خانگی برابر بارسلونا است اما آبی اناری پوشان برای دفاع از عنوان قهرمانی، به پیروزی در این بازی می‌اندیشند.

در دیگر دیدار این مرحله، المپیک مارسی قهرمان سال 3-1992 اروپا در ورزشگاه "استادی ولودروم" میزبان بایرن مونیخ آلمان است. آنها که با هدایت "دیدیه دشان" در مرحله گذشته تیم مطرح اینتر را حذف کردند، می‌خواهند با عملکردی قابل قبول برابر بایرن که همیشه یکی از مدعیان قهرمانی این مسابقات است، نشان دهند بار دیگر به روزهای اوج خود نزدیک می‌شوند.

در سوی دیگر میدان باواریایی‌ها که در هفته‌های گذشته نتایج خوبی را در لیگ آلمان کسب کرده و با پیروزی 7 بر یک بازل سوئیس در مرحله گذشته این جام، نشان دادند دوران افت را پشت سرگذاشته ‌اند، با روحیه‌ای مضاعف در این مسابقه به میدان می‌روند تا با کسب نتیجه دلخواه در زمین مارسی، به روند رو به رشد خود ادامه دهند.

آخرین نبرد مارسی فرانسه و بایرن مونیخ آلمان در سال 2007 و در تورنمنت چهارجابه امارات بوده است که در دیدار رده بندی این مسابقات تیم بایرن مونیخ با نتیجه 4 بر 3 مارسی را شکست داد و به عنوان سومی آن رقابت‌ها دست یافت.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0