برگزاری کارگاه مدیریت عملیاتی ویژه مدیران روابط عمومی منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی در آمل
22 اردیبهشت 1392 ، دیدگاه 0
برگزاری کارگاه مدیریت عملیاتی ویژه مدیران روابط عمومی منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی در آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :در آستانه روز روابط عمومی  مدیران و مسئولان روابط عمومی دانشگاه های آزاد اسلامی منتطقه 3 ( استان مازندران ) برای شرکت در کارگاه دو روزه مدیریت عملیاتی  روابط عمومی در آمل دور هم جمع شدند .

روزبه نصیری رییس اداره روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی با اعلام این خبر بیان داشت : مدیران و مسئولان روابط عمومی منطقه 3 به منظورارتقا و افزایش  یافته های نوین در حوزه روابط عمومی ، آشنایی  اهداف نوین  روابط عمومی در دانشگاهها و شیوه ها تبلیغ و مدیریت با نقش و کارکردهای روابط عمومی دیجیتال و همچنینی نحوه تعامل با افکار عمومی در این کارگاه آموزشی شرکت کردند .

نصیری با تبریک  بیست و هفتم اردیبهشت ماه ،روزارتباطات و روابط عمومی بیان داشت  : روابط عمومی شامل علم ، فن و هنر است و روابط عمومی موفق در دستگاه ها  و نهاد ها بویژه در دانشگاه ها باید در هرسه زمینه را مورد توجه قرار دهد .

رییس اداره روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی  درخصوص مطالب مطرح شده در طول مدت برگزاری این کارگاه بیان داشت : دکتر محمد محمدی آملی و خانم دکتر مصطفوی  به عنوان مدرسان  کارگاه  براساس  سرفصل ابلاغی این پیرامون اصول روابط عمومی – روابط عمومی و تبلیغات افکار عمومی و نظرسنجی – مدیریت و سرپرستی روابط عمومی به ایراد سخن پرداختند .

وی خاطرنشان کرد  :این کارگاه از سوی دفتر مطالعات و آموزش نیروی انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات آیت الله آملی برای مدیران روابط عمومی منطقه 3 به مدت دو روز در آمل برگزار شد .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0