باحضور مدیرکل محیط زیست مازندران وفرماندارآمل :همایش پاکسازی طبیعت چلاو برگزارشد
5 اردیبهشت 1392 ، دیدگاه 0
همایش پاکسازی طبیعت چلاو برگزارشد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز :یحیی عسگری پور بخشدار امام زاده عبدالله ع و رئیس ستاد همایش گفت : به مناسبت روز زمين برنامه هاي متنوعي از سوي ستاد پاکسازي و زيبا سازي بخش از جمله جمع آوري زباله و نخاله ،  توزيع 8000 کيسه زباله ، برنامه هاي محلي و همچنين مسابقات و موضوع انشاء و اهداي جوايز از سوي ستاد پاکسازي به مرحله اجرا درآمد.

 وی افزود :اين زباله ها به دلايلي در ايام تعطيلات بر روي زمين سنگيني مي کرد که ندا مي داد که سلامت من سلامت شما انسانها است

بخشدار امام زاده عبدالله ع  اضافه کرد :دوستداران طبيعت در اين روز براي سلامت خود و ديگران  در منطقه اي جنگلي از دهستان چلاو بطول 25 کيلومتر با همت دوستداران طبيعت در يک اقدام  کم نظير 40 تن زباله از روي زمين برداشته شد .

وی بیان داشت :در اين روز بيش از 600 نفر که همه با اين نظر احترام به طبيعت احترام به زندگي است اقدام به جمع آوری زباله دراین منطقه که به عنوان زیباترین منطقه بخش امامزاده عبدالله ع است نمودند.

یحیی عسگری پور اذهان کرد : دراین همایش بزرگ  امکانات و تجهيزات شهرداري آمل ، دهياريها و هلال احمر ، شبکه بهداشت و حضور پرشور دوستداران طبيعت ، هيأت کوهنوردي و ... با انگيزه حفظ طبيعت به جمع آوري زباله و نخاله اقدام نمودند.

یدالله اکبرزاده فرماندارآمل با قدردانی از دست اندرکاران این همایش بزرگ گفت:باتوجه به اينكه اين منطقه داراي جنگل ، رودخانه و طبيعت بكر است و نظر بسياري از گردشگران و توريست ها را به خود جلب مي كندنیازمند است که توجه ویژه ای صورت گیرد .

وی ادامه داد:  بنابراين هم مردم بايد در سالم نگه داشتن طبيعت مديريت داشته باشند و هم ما مسئولين و شورا ي اسلامي  بايد باهم همكاري و مديريت داشته باشيم تا طبيعت منطقه را زنده و پويا نگه داريم كه بتوانيم ميزبان خوبي براي مسافرين باشيم وگردشگران هم خاطره خوش و دلنشيني ازاين بخش در سبد خاطرات خود به يادگار داشته باشند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0