تشییع پیکر خلبان نیروی هوایی ارتش در بهشهر
4 اردیبهشت 1392 ، دیدگاه 0
تشییع پیکر خلبان نیروی هوایی ارتش در بهشهر

پیکر شهید مرتضی پورحبیب اسلامی، خلبان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با حضور گروه‌های مختلف مردم، ارتش و نیروهای مسلح نظامی و انتظامی در بهشهر تشییع شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، از بهشهر، مراسم تشییع جنازه شهید مرتضی پورحبیب اسلامی، خلبان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی عصر امروز از مقابل بیمارستان امام تا پارک ملت برگزار و حضور مردم همیشه در صحنه بهشهر همانند همیشه برای ارج نهادن به مقام والای شهید و شهادت در این مراسم وصف‌ناپذیر بود.

مراسم تشییع پیکر پاک این شهید با حضور امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری، فرماندهان ارتش، گروه‌های مختلف مردم ولایتمدار بهشهر، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان و مسئولان محلی از بیمارستان امام خمینی (ره) بهشهر به سمت پارک ملت این شهر برگزار شد.

امام جمعه و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری در این مراسم با بیان مقام و منزلت شهدا گفت: شهدا دارای مقام والایی در نزد خداوند دارند.

آیت الله سید صابر جباری اظهار کرد: نظام ما در هر زمان شهیدی برای انقلاب دارد و به نوعی در باغ شهادت برای افرادی که مقرب درگاه الهی و برگزیده خداوند هستند، باز است.

وی با اشاره به شیطنت‌های مختلف دشمنان ادامه داد: اکنون دشمنان با تمام توان علیه نظام ما با ترفندهای مختلف وارد شده‌اند و باید آگاه باشیم.

جباری گفت: تا زمانی که دشمن در صحنه است؛ ملت ایران همواره علیه برنامه‌های دشمن و پیروی از ولایت فقیه آماده‌باش است و این شهید بزرگوار نیز شهیدی برای انقلاب و در راه آرمان‌های امام راحل و انقلاب است.

امام جمعه بهشهر افزود: این انقلاب با خون پاک این شهدا، شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی به دست صاحب این انقلاب امام عصر(عج) خواهد رسید و شیطنت‌های دشمن در انقلاب ما کارساز نیست.

پیکر شهید پورحبیب پس از تشییع در گلزار شهدای آرامستان بهشت فاطمه (س) بهشهر و در کنار سایر شهدای سرفراز انقلاب اسلامی به خاک سپرده شد.

خلبان پورحبیب چند روز پیش در پی سقوط یک فروند هواپیمای اف 5 از پایگاه چهارم شکاری دزفول در برخورد با کوه فیلمان در مناطق شهرستان آبدانان شهید شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0