داور بین‌المللی والیبال ایران: کیفیت والیبال ایران در سال 90 بسیار مطلوب بود
5 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
داور بین‌المللی والیبال کشورمان گفت: با توجه به تقسیم بازیکنان ملی‌پوش و با تجربه در تیم‌های مختلف شهرستانی، کیفیت والیبال ایران در سال 90 بسیار مطلوب بود.

حمید راهجردیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل بیان داشت: لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشورمان در سال 1390 لیگی فشرده و نزدیک بوده که هفته‌ای دو بازی نشان از فشردگی آن داشت.

وی افزود: با توجه به تقسیم بازیکنان ملی‌پوش و با تجربه در تیم‌های مختلف شهرستانی شاهد بازی‌های حساس، زیبا و تماشایی بودیم که بر این حساسیت در مرحله پلی‌اف با حضور چهار تیم برتر بیش از گذشته افزوده شده بود.

راهجردیان با اعلام اینکه فشردگی لیگ برتر به انجام دیدارهای ملی، اردوی ملی‌پوشان و آمادگی برای بازی‌های زیرگروه المپیک 2012 لندن بازمی‌گردد، تصریح کرد: من به عنوان داور که از نزدیک بازی‌ها را قضاوت می‌کردم از تلاش بازیکنان و کادر فنی لذت می بردم.

وی درباره قهرمانی کاله مازندران به عنوان نخستین تیم شهرستانی راه یافته به فینال و قهرمان چند سال گذشته در کشور ابراز داشت: این تیم از بازیکنان ملی پوش و باتجربه‌ای بهره می‌برد و عملکرد زیبایی نیز از این تیم شاهد بودیم که حتی در دیدار فینال نیز بازیکنان این تیم در دو دیدار از سه دیدار برگزار شده توانستند به راحتی تیم مدعی و قدرتمند سایپای البرز را از پیش رو بردارند.

این داور بین‌المللی والیبال کشورمان در پاسخ به خبرنگار ورزشی فارس در مورد چگونگی عملکرد خود و کادر همراهش برای قضاوت و داوری در دیدارهای لیگ برتر عنوان کرد: قضاوت در دیدارهای لیگ برتر کار آسانی نیست البته اگر در شهری همانند آمل و گنبد بازی‌ها برگزار شود با این همه تماشاگر کار برای‌مان بسیار سخت است، ولی این مسئله حرفه، عشق و علاقه ما است و دوست داریم همیشه قضاوت‌های مطلوبی داشته باشیم البته عملکرد داوران در برخی مواقع قابل تامل بود و این اشتباه نیز جزء جدانشدنی از بازی است.

راهجردیان در پایان اذعان داشت: من هم تمام تلاشم سوت زدن مطلوب و بی‌طرفانه در جریان بازی‌ها بود که به این مهم دست پیدا کردیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0