سازمان بسیج مستضعفین فرا رسیدن سال جدید را به ملت ایران تبریک گفت
1 فروردين 1391 ، دیدگاه 0
سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت حلول سال نو پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، متن پیام سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت فرا رسیدن سال جدید، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

باز عالم و آدم و پوسیده گان خزان و زمستان، خندان و شتابان به استقبال بهار می‌روند تا اندوه زمستان را به فراموشی سپارند و کابوس غم را در زیر خاک مدفون سازند و آنگه سر مست و با وجد و نشاط و با رقص و پایکوبی با ترنم این سرود طرب انگیز نو روز و جشن شگوفه ها را بر گذار می نمایند و باز گرمای ملایم و فرحبخش روز های آفتابی بهار در باغ و راغ و کشتزار ها به سبزه و گل و درختان بشارت می دهد تا از خواب سنگین زمستان بیدار شوند و روح تازه بخود گیرند و جلوه ای از آفرینش و جلال و جمال الهی آشکار می‌سازد.

آری ایرانیان از دیرباز نوروز را جشن می گیرند و آن را سرآغازی دوباره بر تجدید ارادتها، یکدلی و محبت های خالصانه و زدودن کدورت ها می دانند و آن را فصلی نو برای نوشدن همراه با طبیعت و متخلص شدن به صفات الهی بر شمرده و نسل به نسل، سینه به سینه نوروز را پاس می دارند.

در این بهاران که گاهی جای خالی شهدایمان در کنار سفره هفت سین سر به گریبان فرو می برد تنها احساس دلخوشی و تسلایمان، صلابت و غرور توفیقات بدست آمده و ایستادن نظام اسلامی بر قله های افتخار است.

سازمان بسیج  مستضعفین ضمن تجدید ارادت به ساحت همه مردم عزیز، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به ساحت همه آنان درود می فرستد.

عید بهاران، نوروز و سال نو را به محضر رهبر فرزانه انقلاب، مسئولین و همه شما مردمان خوب تبریک و شادباش عرض نموده و امیدواریم سال نو سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و" احسن حال" برای همگان تقدیر شود.

ان شاء الله

روابط عمومی و تبلیغات سازمان بسیج مستضعفین

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0