عطایی: برای قهرمانی لیگ والیبال به کرج می‌رویم
28 اسفند 1390 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: هدف ما از انجام بازی سوم در کرج فقط کسب پیروزی و بالابردن جام قهرمانی در لیگ برتر والیبال است.

بهروز عطايی شب گذشته پس از دیدار حساس مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که در عصر امروز در آن کاله مازندران به مصاف سایپای البرز می‌رود در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل ابراز داشت: بازی بسیار حساس و سرنوشت‌سازی را پیش‌رو داشتیم که توانستیم با حمایت‌های بی‌امان تماشاگران سربلند از آن خوارج شویم.

وی با اعلام اینکه برای قهرمانی در لیگ برتر والیبال به کرج می‌رویم و تنها هدف ما شکست سایپای تهران در استان البرز است تا بتوانیم جام قهرمانی را برای نخستین بار به عنوان تیمی شهرستانی بالای سر ببریم، گفت: امشب آمل را به مقصد کرج ترک می‌کینم تا بتوانیم با خیالی راحت در روز دوشنبه 29 اسفند ماه بازی سوم را برای قهرمانی مقابل سایپا برگزار کنیم.

عطایی یادآور شد: در این بازی بازیکنان دستور‌های کادر فنی را به درستی در زمین اجرا کردند و توانستند فضایی لازم را در زمین برای پیروزی مهیا کنند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به اینکه توانستیم شرایط حساس این دیدار را به درستی درک کنیم و با ارایه بازی زیبا، با کیفیتی بالا و قدرتمندانه کار را به بازی سوم بکشانیم، گفت: هنوز چیزی مشخص نیست البته چیزی هم تمام نشده است ولی بازی سخت و حساسی در کرج داریم که  نمی‌خواهیم به راحتی آن را از دست دهیم.

وی در پاسخ به خبرنگار فارس در مورد عملکرد مطلوب حمزه زرینی در بخش دریافت و اسپک خاطرنشان کرد: امروز شرایط برای این بازیکن مهیا بود و بازیکنان دیگر هم کمک زیادی به او کردند تا بتواند درخشش خوبی داشته باشد.

عطایی ادامه داد: در بازی‌هایی که کاله درخشش خوبی ندارد این بازیکن نیز کم‌فروغ ظاهر می‌شود، ولی در بازی‌هایی که کاله مازندران درخشش خوبی دارد این بازیکن نیز با کیفیت بسیار خوبی در میدان عملکرد دارد.

این سرمربی والیبال با اعلام اینکه داوران این دیدار قضاوت خوبی داشتند، ادامه داد: عملکرد داوران در این دیدار نیز در نوع خود کم‌اشتباه و بی‌نقص بود.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با تقدیر از تماشاگران کاله مازندران در حمایت از تیم محبوبشان افزود: واقعا در چند بازی گذشته هواداران واقعی کاله را در آمل مشاهده کردیم، تماشاگرانی که تیم را به بهترین شکل ممکن تشویق می‌کنند و باعث تعجب همگان شدند البته من به وجود چنین هوادارانی در آمل افتخار می‌کنم و بیش از نیمی از افتخارات کاله را مدیون آنها می‌داند.

وی در پایان اذعان داشت: به همه والیبال دوستان و هواداران این تیم قول می‌دهم در بازی سوم تمام توان خود را به کار گرفته تا در کرج دست پر به مازندران بیاییم و در آخرین روز سال 1390 با قهرمانی در لیگ برتر بتوانیم عیدی بزرگی برای مردم در سال 91 به همراه داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0