نمايش « حقيقت تلخ اما بهتر از دروغ شيرين » در شهرستان آمل به روي صحنه رفت.
27 آذر 1391 ، دیدگاه 0
نمايش « حقيقت تلخ اما بهتر از دروغ شيرين » در شهرستان آمل به روي صحنه رفت.

محمد محمدي رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آمل با اعلام اين خبر افزود : صداقت در رفتار و گفتار يکي از مهمترين ارکاني است که ثبات و پيوند بين افراد را در جامعه و مخصوصا" خانواده ها تحکيم بخشيده و موجب افزايش اعتماد به نفس از يک سو و برقراري پيوند ها و روابط دوستانه بر مبناي تعاملات فکري و ذهني بين افراد مي شود .

محمدي افزود : اين امر از کوچکترين نهاد اجتماعي جامعه يعني خانواده آغاز مي شود. بيشترين تنش و ارتباطات فکري ذهني و فکري براي هر فرد در محيط خانواده صورت مي گيرد. در اين فضا صداقت از مهمترين مصاديق تاثير گذار بر روابط اجتماعي و استحکام نهاد خانواده و در سطح گسترده آن جامعه مي باشد .

محمدي با بيان اينکه مفهوم اين نمايش موضوعاتي مانند مفاهيم اجتماعي و فرهنگي و نقش صداقت در تحکيم بنيان خانواده ها مي باشد در ادامه در خصوص عوامل اصلي اين کار خاطر نشان کرد : مجيد شعاعي (نويسنده و کارگردان ) ، علي حيدري اردشير ( مشاور کارگردان )، بازيگران : ياسر داودي ، محبوبه طاهانژاد  ، فاطمه حسينيان مي باشند .

شايان ذکر است ؛ اين نمايش بر اساس برداشتي آزاد از نمايشنامه « خشکسالي و دروغ » از محمد يعقوبي و  از گروه نمايشي تاليکاگ از شوراي راهبردي تئاتر اين اداره و همه روزه از تاريخ 23 آذرلغايت 3 ديماه ساعت 19 در سالن آمفي تئاتر مجتمع فرهنگي و هنري امام خميني (ره) ارشاد به روي صحنه مي رود .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0