بهسازی و آسفالت محورهای روستایی شهرستان آمل
8 آذر 1391 ، دیدگاه 0
بهسازی و آسفالت محورهای روستایی شهرستان آمل

رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان آمل از عمليات بهسازي و آسفالت محورهاي روستايي اين شهرستان به طول 2 كيلومتر و با صرف اعتباري بالغ بر 2000 ميليون ريال خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عليرضا يوسفي با بيان اين مطلب افزود: شهرستان آمل با توجه به نوع اقليم و شرايط توپوگرافي و به تبع تنوع فرآورده هاي كشاورزي ، مسئله راههاي مناسب روستايي در آن يكي از اصلي ترين دغدغه هاي ذهني مسئولين بوده ، از اين رو اين اداره در زمينه حفظ ، نگهداري و ايمن سازي محورهاي مذكور اقدامات گسترده و درخور توجه اي را در دست اجرا دارد. مهندس يوسفي در ادامه به عمليات بهسازي و آسفالت محورهاي روستايي " سائيج محله " ، " لهاش " , "يوردينان" در بخش مرکزي اين شهرستان اشاره و تصريح كرد: با بهسازي و آسفالت محورهاي روستايي فوق بيش از 350 خانوار در اين منطقه از نعمت يك راه مناسب و ايمن بهره مند شدند.

مهندس يوسفي در ادامه از احداث دو دهانه پل باکسي در محور روستايي "بليران" اين شهرستان خبر داد و تصريح کرد: با توجه به تخريب پل مذکور در سيل اخير اين اداره در اولين فرصت نسبت به احداث پل جديد اقدام نموده و در حال حاضر نيز با احداث پل جديد بازگشايي و تردد در محور مذکور برقرار شده است.

 گفتني است از 7766 كيلومتر راه روستايي موجود در استان مقدار 755 كيلومتر در شهرستان آمل قرار دارد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0