311کلاس درس در آمل هوشمند سازی شده است .
8 آذر 1391 ، دیدگاه 0
311کلاس درس در آمل هوشمند سازی شده است .

کمال نیوز مدیر آموزش وپرورش آمل در جلسه شورا ی آموزش و پرورش در مرکز راهنمایی فرزانگان آمل با تسلیت ایام سوگواری ابا عبد ا... الحسین (ع)گفت : حضور در مراسم عزای سالار شهیدان توفیقی الهی است .

      وی افزود : آموزش و پرورش با اهتمام به تعلیم علوم ، امور تربیتی و تربیت دینی دانش آموزان را مهمتر می داند و پرورش را در حقیقت زمینه ساز تعلیم درست می شمارد .

     لطفی گفت : دانش آموزان آملی هم پای خانواده های خود، شرکت گسترده در مراسمات مذهبی داشته و دارند .

  مدیر آموزش وپرورش آمل در ادامه به اهمیت بیان تاریخ انقلاب برای نسل جوان و نوجوان تاکید داشت و گفت : برای تفهیم درست ارزش های دفاع مقدس در سال تحصیلی جدید در 2 مرحله هزار و 100 دانش آموز دختر را در قالب طرح راهیان نور دانش آموزی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام کردیم .

     لطفی خدمات دولت  نهم و دهم را در آموزش و پرورش بسیار عالی دانست و تصریح داشت : تاکنون قریب به 200 کلاس درس در آمل به بهره برداری رسیده است .

     وی افزود : مهر سال جاری دبستان 6 کلاسه شهید مفتاح آهنگر کلا دشت سر افتتاح شد و برای ماه آینده دبیرستان شهید علی ملک زاده افتتاح خواهد شد .

      مدیر آموزش و پرورش آمل طرح هوشمند سازی مدارس را از طرح های بزرگ در نظام آموزشی کشوردانست و گفت : تا کنون 311 کلاس درس در مدارس آمل  هوشمند سازی شده است که 200 کلاس ابتدایی ، 62 کلاس

راهنمایی و 49 کلاس در دبیرستان می باشد .

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0