سرمربی تیم والیبال کاله مازندران: می‌خواهیم فینال لیگ والیبال ایران را به بازی در کرج بکشانیم
27 اسفند 1390 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: می‌خواهیم فینال لیگ والیبال ایران را به بازی در کرج بکشانیم.

بهروز عطایی امروز قبل دیدار حساس مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور که عصر امروز در آن کاله مازندران به مصاف سایپای البرز می‌رود در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در آمل ابراز داشت: بازی بسیار حساس و سرنوشت‌سازی را پیش‌رو داریم که نمی‌خواهیم به راحتی آن را از دست دهیم.

وی افزود: بسیار خرسندم که راه بسیار سختی و دشواری را برای فینالیست شدن پیمودیم و به بازی فینال رسیدیم.

عطایی تصریح کرد: بازی فینال شرایط خاص خود را می‌طلبد، دیدگاه‌ها و ریزه‌کاری‌های خاصی دارد بلکه باید در این مرحله برای دومین بار مقابل تیمی صف‌آرایی کنیم که بسیار پرقدرت بوده و از 26 هفته لیگ برتر امسال 25 هفته را در صدر جدول گذرانده بود.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران درباره شکست تیمش در بازی نخست فینال مقابل کاله مازندران گفت: در بازی نخست کاله مازندران با توجه به اشتباهات فردی و تیمی نتوانست بازی خوبی را ارائه دهد و در مقابل سایپا با اشتباهات کمتر نتیجه را به سود خود رقم زد.

وی در پاسخ به خبرنگار فارس که گفته بود چه حسی دارید از اینکه دو مربی صاحب‌نام مازندرانی دیدار فینال را برگزار می‌کنند، تصریح کرد: باعث خوشحالی است که از 14 تیم حاضر در لیگ برتر امسال دو سرمربی مازندرانی هستند و با عملکرد خوب‌شان توانستند خود را به فینال برسانند.

عطایی اضافه کرد: این امر نشان از توانمندی فوق‌العاده مربیان مازندرانی دارد که توجه بیشتر و حمایت بیش از پیش اداره کل ورزش و جوانان این استان را برای تربیت مربیان می‌طلبد زیرا ما مربیان خوبی را در مازندران داریم که می‌توانیم با آموزش‌های لازم آنها را به والیبال کشورمان معرفی کنیم.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران با اشاره به عملکرد تماشاگران آملی اذعان داشت: از آنها خواهش می‌کنم هدف را بر روی حمایت از تیم خود و بازیکنان آن بگذارند و در مقابل ما قول می‌دهیم با حمایت بی‌دریغ آنها تمام سعی، انرژی و تلاش خود را برای پیروزی بگذاریم و تکلیف فینال را به بازی سوم در کرج بکشانیم تا در آخرین روز سال 1390 با قهرمانی در لیگ برتر بتوانیم عیدی بزرگی برای سال 91 برای آنها داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0