بخشدار امامزاده عبدا...(ع):عاشورا چون دانشگاهی است كه همه طبقات از آن الگو می‌گیرند
30 آبان 1391 ، دیدگاه 0
بخشدار امامزاده عبدا...(ع):عاشورا چون دانشگاهی است كه همه طبقات از آن الگو می‌گیرند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز یحیی عسکری پور بخشدار امامزاده عبدا...(ع) با حضور در مراسم عزاداري شهر امامزاده عبدا...(ع) درمحله کاسمده ضمن تسليت ايام سوگواري ابا عبدا...الحسين (ع) اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی نیز از عاشورا الگو گرفت.به طور یقین عاشورا از چنان عمق و ارزشی برخوردار است كه تا پایان تاریخ، پیام‌آور ارزش‌های والای انسانی و الهام‌بخش انسان‌هایی آزاده و خداجو خواهد بود.

 

وی افزود : عاشورا چون دانشگاهی است كه از همه طبقات یعنی از زن ومرد، كوچك و بزرگ، بی سواد، سیاه و سفید، مسلمان و غیر مسلمان از آن الگو می‌گیرند و درس می‌آموزند این دانشگاه اساتیدی چون حسین (ع)، قمر بنی‌هاشم و زینب كبری دارد

عسکری پور اشاره کرد : ويژگي اين حماسه خون و پيام است به دنبال قيام حسيني ، زبان زينبي بود که پرچم خاک آلود حسيني خاک آلود نشد بلکه پر و بال گشود و جان و دل همه عاشقان و آزادگان نشست.

بخشدار امامزاده عبدالله (ع) گفت :حركت امام حسین (ع) كه منجر به حادثه عاشورا گردید، چیزی جز یك انقلاب اسلامی و تلاش در راستای تحول اصلاح جامعه اسلامی نبود. انقلاب دینی امام (ع) به عنوان مهمترین عامل برقراری اسلام راستین و گوینده تحریفات دینی، همواره در طول تاریخ مورد بعض دشمنان اسلام و دیانت بوده است.

وی اشاره کرد : در كنار دشمنان خارجی، همواره دوستان نادان جامعه اسلامی و مسلمانان ناآگاه نیز، خواسته و ناخواسته ضربه‌های هرسناكی به این حادثه بزرگ وارد كرده‌اند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0