قهر هواداران در آغاز فصل خزان کاله/ شکست های سریالی والیبال آمل
29 آبان 1391 ، دیدگاه 0
شکست های متوالی هفته های اخیر تیم کاله مازندران در مسابقات این فصل که باعث شد لقب پرستاره و کهکشانی به این تیم داده شود، پس از گذشت هفت هفته از لیگ و با شکست های متوالی، والیبال دوستان آملی را ناامید کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم کاله مازندران که در آغاز فصل جدید مسابقات برتر والیبال باشگاهها با جذب بازیکنان ملی پوش والیبال کشور، سعی در تداوم عنوان قهرمانی فصل گذشته خود در مسابقات این فصل را داشت، خیلی زود قافیه را باخت و کار به جایی رسید که این تیم به راحتی در بازیهای خانگی مقابل تماشاچیان تن به شکست می دهد.

دو شکست متوالی و مشابه سه بر صفر برابر تیم های پیشگامان کویر در یزد و میزان خراسان رضوی در آمل، موجب شد هواداران پرشمار آملی که برای بازیهای خانگی این تیم در بازیهای لیگ ساعتها انتظار می کشیدند، با سکوت قابل تاملی از سالن ورزشی پیامبراعظم آمل برگردند!

تماشاچیانی که تعداد آنها در بازیهای خانگی کاله مازندران با وجود ظرفیت کم سالن به بیش از سه هزار نفر می رسید، اما اکنون به حدود هزار نفر در بازی هفته هفتم برابر میزان خراسان رضوی کاهش یافته تا مجموعه کاله مازندران از دست دادن سرمایه های اصلی خود را بیش از گذشته مقابل دیدگان خود احساس کنند!

دلایلی که پر واضح است، شکست های متوالی این تیم و افزایش قیمت بلیط مسابقات که یک تنه مجموعه کاله مازندران در مقابل مسئولان شهرستان ایستادگی کرد و با ارائه پیشنهاد قیمت هر قطعه 50 هزار ریال که در ادامه با اعتراض والیبال دوستان آملی به 30 هزار ریال کاهش یافت، اشاره داشت. 

تماشاچیانی که عمدتا از اقشارجوان و نوجوان جامعه با عشق وعلاقه زیاد برای حمایت از تیم شهرشان به سالن ورزشی پیامبر اعظم می آیند، اما مسئولان کاله به راحتی در حال از دست دادن سرمایه هایی هستند که کمتر تیم های لیگ برتری از وجود آنان بهره مند هستند.

البته به گواه بیشتر کارشناسان والیبال، این تیم در پنج بازی اول لیگ پیروز میدان بوده، اما کیفیت بازی بازیکنانی که کاله به خدمت گرفته در حد و اندازه و قبول هواداران نبوده است!

کارشناسان و پیشکسوتان والیبال آمل معتقدند: اگر چه تیم کاله مازندران در پنج هفته لیگ پیروز شده اما با نگاه عمیق تر به امتیازگیری از حریفان به خوبی نشان می دهد، اختلاف امتیازها در هر ست تنها دو امتیاز بوده و این پیروزی ها نمی تواند غرورآفرین و تماشاگر پسند باشد.

انتظار می رود مجموعه مدیریتی کاله مازندران با بهره گرفتن از نظر جمعی کارشناسان و پیشکسوتان والیبال استان و شهرستان، آب رفته را دوباره به جوی برگردانند ودر صدد تقویت قوای فنی تیم باشند.

نبود سرپرست تیم که یکی از کمبودهای این فصل تیم کاله مازندان بوده و کمیته فنی با حضور پیشکسوتان ورزشی در این باشگاه از ضعف های عمده و اساسی است که گویا از چشم مدیریت کاله پنهان مانده است. 

قهر جمعی خبرنگاران متعهد و دلسوز آملی که در سالهای ورود تیم کاله به لیگ دسته یک تا قهرمانی در لیگ برتر والیبال در شرایط سخت و سرما و گرمای تابستان در کنار و حمایت این تیم بودند، با ناملایمت های عوامل و بی اعتنا بودن مدیریت کاله مازندران سبب شده تا هیچ خبری از این باشگاه میلیاردی در رسانه های نوشتاری و دیداری شهرستان و استان نباشد و این نکته کور و تاریک دیگر در این مجموعه به اصطلاح بزرگ باشد!

اصل مهم در بخش باشگاه داری قرار داشتن همه چیز سرجای خود است که متاسفانه این اصل در مجموعه کاله مازندران کمی متفاوت بوده و حضور و دخالت برخی افراد غیر والیبالی در کنار و اطراف این تیم به عنوان یک تهدید دیده می شود.
 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0