مدیر آموزش و پرورش آمل در نمایشگاه تولید محتوای الکترونیکی چه گفت؟
28 آبان 1391 ، دیدگاه 0
معلمان بهترین شکوفا کنندگان استعداد ها در دانش آموزان هستند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز اکبر لطفی  مدیر آموزش وپرورش آمل  با اشاره به جهانی بودن روش نوین تدریس، گفت : استفاده از سیستم هوشمند موجب افزایش بهره وری آموزشی می شود .

     وی افزود : برای رسیدن به نقطه عالی در آموزش باید هر روزه روند آموزش و استفاده از فن آوری های نوین مورد بررسی قرار گیرد .

      لطفی گفت : انسان فطرتا برخی از هنر ها را در وجود خود دارد که با آموزش درست آنها شکوفا می شوند .

      وی در ادامه خانوده ها را در شکوفایی استعداد دانش آموزان مؤثر دانست  و تأکید داشت : معلمان بهترین شکوفا کنندگان استعداد ها در دانش آموزان هستند .

     مدیر آموزش و پرورش آمل علاقه مندی دانش آموزان را در فراگیری دانش مهم دانست و تصریح کرد : آموزش نوین، تولید محتوای الکترونیکی را مهم می داند و اگربه دانش آموزان در این میدان نقش داده شود ، زمینه بروز استعداد را می یابند و با قدرت در کنار معلمان به یاریشان در امر تحصیل و تدریس می پردازند .

    وی افزود : حضور فعال دانش آموز ان در امر تحصیل و تدریس در حقیقت مزه مزه کردن درس است و این مشارکت موجب ماندگاری دانش در جان دانش آموزان می شود .

    شایان ذکر است که در دومین روز برپایی نمایشگاه تولید محتوای علمی  بیش از 1000دانش آموز مقاطع راهنمایی و ابتدایی از نمایشگاه دیدن کردند .

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0