بسيج تنها نهادي است که صد درصد عملکرد ممتاز و شفافي دارد
27 آبان 1391 ، دیدگاه 0
بسيج تنها نهادي است که صد درصد عملکرد ممتاز و شفافي دارد

حجت الاسلام حاج آقا داداشپورمسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه مديريت جهاد کشاورزي شهرستان آمل درجلسه شوراي هماهنگي مديريت جهاد کشاورزي شهرسان آمل ضمن تکريم و تمجيد از شهداي مظلوم کربلا گفت : در آستانه فرا رسيدن هفته بسيج قرار داريم و بسيج تنها نهادي است که صد درصد عملکرد ممتاز و شفافي دارد که در راستاي منويات ولي امر مسلمين خدمت مي کند .

ايشان در بخش ديگر سخنان خود افزود : در اسلام تجسس در زندگي مردم حرام است و نبايد وارد زندگي خصوصي مردم شد . وي رعايت شئونات اسلامي ، اخلاق اداري و پوشش متعارف را از سوي همکاران بويژه کارآموزان شاغل در واحدهاي ستادي خواستار شد.

مهندس اميني مديرجهاد کشاورزي شهرستان آمل با اشاره به بارش هاي 24 ساعت گذشته استان و ايجاد خسارات در چند شهرستان افزود : الحمدلله خسارت چنداني در شهرستان آمل نداشتيم بويژه اينکه در بحث کشاورزي و باغات نيز مشکل خاصي بوجود نيامد.

 وي با بيان اجمالي موضوعات مطروحه در جلسه شوراي کشاورزي سازمان تصريح کرد : با توجه به وضعيت اعتباري سال جاري ، مديريت دشواري را سازمان و مديران شهرستانها در پيش روي دارند ، بنابراين بايد با تمهيدات لازم و ايجاد راهکارهاي مناسب و صرفه جويي بهينه از امکانات موجود اين شرايط را بخوبي پشت سر بگذاريم

مهندس اميني همچنين در خصوص اجراي پروژه ها گفت : در اجراي پروژه هاي جهاد کشاورزي شهرستان ها ، کارها از صفر تا صد به دقت نظارت مي شود که اين نظارت توسط عامل چهارم انجام مي گيرد و مسئولين اجراي پروژه ها بايد همکاري تنگاتنگي با عامل چهارم داشته باشند . وي تصريح کرد: موضوع مهم ديگر در اجراي پروژه ها سهم مشارکت است که بايد با تنظيم قرارداد بخوبي انجام بگيرد. ايشان انتخاب پيمانکار را در اجراي پروژه ها با توجه به وضعيت اعتباري سال جاري مهم دانست .

و در پايان از آقاي اسکندر کياء همکار شاغل در اداره فني و زيربنايي که جديداً پس از سي سال خدمت صادقانه به افتخار بازنشستگي نايل شدند تقدير و تشکر بعمل آمد و لوح تقدير و هديه اي به رسم يادبود به ايشان تقديم شد .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0