تقدیر مجلس از وزیر ارشاد برای برگزاری موفق نمایشگاه مطبوعات
21 آبان 1391 ، دیدگاه 0
بیش از 100 نفر از نمایندگان در بیانیه‌ای از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برای برگزاری شایسته نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها تقدیر کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ضمن تقدیر از برگزاری شایسته وموفقیت آمیز نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها از رویکرد آگاهانه و کارشناسانه به فرهنگ اصیل اسلامی و ارزشهای انقلاب در برگزاری نمایشگاه امسال تقدیر کردند. متن این نامه که به امضای بیش از 100 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رسیده است، بدین شرح است: 

جناب آقای دکتر حسینی وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهدای سلام و تحیت برگزاری شایسته وموفقیت آمیز نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها با رویکرد به فرهنگ اصیل اسلامی و ارزشهای انقلاب، حکایت از موقع شناسی در این برهه حساس از تاریخ تحولات منطقه و جهان دارد. طرح  مباحثی چون ترویج سبک زندگی اسلامی-ایرانی و استفاده از ظرفیت رسانه های گروهی برای  نهادینه سازی این رهنمود حکیمانه رهبر معظم انقلاب و کوشش برای تحقق دو آرمان بنیادین صداقت و انصاف در فرایند اطلاع رسانی، نشان داد که این نمایشگاه، توانسته است گفتمان انقلاب اسلامی را در مجموعه فعالیت‌های خود منظور نماید. سازماندهی اتحادیه رسانه های جهان اسلام با حضور دهها روزنامه نگار و مدیر رسانه ای  از جوامع مسلمان و تلاش برای گستردن امواج بیداری اسلامی بر بستر رسانه های عضو اتحادیه از دیگر آثار و برکات این اقدام است. همچنین پیش بینی بخشهای جدیدی چون سرای روزنامه نگاران ایران، موزه مطبوعات، توزیع بن خرید مطبوعات وسامانه اشتراک نشریات در این نمایشگاه حکایت از نوآوری و تلاش برای ارتقای کیفی مطبوعات و خبرگزاری ها دارد. به همین مناسبت ما جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مراتب قدردانی خود را از اهتمام جنابعالی به بهبود فضای رسانه ای کشور اعلام داشته و از خداوند متعال توفیق و پیروزی شما را در حفظ این دستاورد واستمرار آن مسالت می نماییم./

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0