پیام صنعت آمل در اندیشه تداوم صدرنشینی فوتبال دسته سوم کشور
20 آبان 1391 ، دیدگاه 0
تیم صدرنشین پیام صنعت آمل، در حساس ترین دیدار هفته ششم مسابقات دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور عصر یکشنبه در آمل میزبان تیم رده سومی گروه سوم این مسابقات است.

به گزارش خبرگزاری مهر، دیدار حساس تیم های پیام صنعت آمل و سفید رود آستانه گیلان ساعت 14 و 15 دقیقه عصر یکشنبه در مجتمع ورزشی شهدای لیتکوه آمل برگزار می شود.

دو تیم در حالی در هفته ششم مسابقات دسته سوم فوتبال باشگاههای کشور به مصاف هم می روند که تیم پیام صنعت آمل، تا پایان هفته پنجم این مسابقات با انجام چهار مسابقه و کسب 10 امتیاز صدرنشین گروه سوم بوده و تیم سفیدرود آستانه با همین تعداد بازی و 9 امتیاز در رده سوم این گروه قرار دارد.

تیم پیام صنعت آمل در هفته های گذشته با بازیهای خوب لیگ و چند دیدار تدارکاتی پیش از این مسابقه و با حمایت پرشور هواداران خود به فکر کسب سه امتیاز خانگی و حفظ جایگاه صدرنشینی خود در این مسابقات است.

پایان سایه سنگین محرومیت بسکتبال با ویلچر معلولان ایران

دبیر انجمن بسکتبال با ویلچر کشور، از ابلاغ رسمی پایان محرومیت پنج ساله حضور تیمهای ورزشی ایران در مسابقات برون مرزی از سوی فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر خبر داد.

محمد پورمقدم گفت: محرومیت ایران پس از پایان بازیهای پارالمپیک پکن و در پی خودداری تیم ایران از بازی نکردن با آمریکا که پس از این کشور با تیم رژیم غاصب اسرائیل روبرو می شد، از سوی فدراسیون جهانی بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان پنج سال از حضور در همه مسابقات برون مرزی محروم شد.

وی افزود: نامه محرومیت ایران چندی قبل به این انجمن رسیده و از یازدهم دیماه امسال به طور رسمی سایه سنگین محرومیت پنج ساله ایران از حضور نیافتن در مسابقات برون مرزی پایان خواهد یافت.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0