اولين جلسه ستاد صيانت در شهرستان آمل
13 آبان 1391 ، دیدگاه 0
اولين جلسه ستاد صيانت در شهرستان آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال نیوز محمد محمدي رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان آمل با اشاره به اين که حفظ و نگهداري از فرهنگ ناب ايراني اسلامي در برابر هجمه هاي فرهنگي غرب در شرايط کنوني جامعه بيشتر از گذشته احساس مي گردد ، خاطرنشان کرد: پايداري ملت ايران ، رمز اصلي زنده نگه داشتن روحيه اسلامي و اثبات کارآيي دين در عرصه اجتماع بوده و مي باشد .

وي با اعلام اين خبر افزود : ساماندهي ، بهبود و توسعه فعاليت هاي شبکه هاي توزيع و عرضه آثار فرهنگي و هنري در سطح جامعه ، اعمال واجراي ضوابط و مقررات در جهت ارتقاي سطح سلامت فرهنگي جامعه ، ايجاد امنيت فرهنگي ، مقابله با تهاجم فرهنگي و عرضه آثار محصولات غير مجاز و ضد ارزشي فرهنگي هنري ادبي و سمعي در سطح شهرستان ، شناسايي عوامل متخلف در توزيع عرضه آثار و محصولات فرهنگي هنري و معرفي به مبادي مربوط جهت برخورد قانوني و قضايي با آنها و ... از اهداف کلي شکل گيري اين ستاد مي باشد و اميد مي رود بحمدا... با همکاري و همراهي اعضاء که نماينده تام الاختيار ستاد بوده در مقوله هايي که به مسائل فرهنگي و ضد فرهنگي در سطح شهر و بازار ارتباطي دارد بزودي ورود پيدا خواهند .

شايان ذکر است : اعضاء اين ستاد متشکل از نماينده دادستان ، اطلاعات ، فرهنگ و ارشاد اسلامي ، سپاه ، نيروي انتظامي ، صنعت معدن وتجارت ، تبليغات اسلامي و مجمع امور صنفي بوده و محدوده موضوعات نظارتي در محورهاي : مراکز واحدهاي فرهنگي ، موسسات و شبکه هي توزيع و ارائه کنندگان محصولات : ديجيتالي و نرم افزارها ، بازي هاي رايانه اي ، فيلم(صوتي وتصويري cd- dvd) انيميشن و کارتون ، کتاب و نشريات ، محصولات هنرهاي تجسمي ، پوشاک ، اسباب بازيها ي وارداتي و ... مي باشد .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0