برگزاری مانور پدافند غیر عامل در آمل
9 آبان 1391 ، دیدگاه 0
برگزاری مانور پدافند غیر عامل در آمل

کمال نیوز با حضور فرماندهی سپاه ناحیه آمل ، نیروی انتظامی ،بخشداری مرکزی، آتش نشانی ،برق، هلال أحمر و معاونین آموزش وپرورش آمل مانور پدافند غیر عامل با موضوع آمادگی مولد های برق اضطراری در دبیرستان لسانی برگزار شد.

سرهنگ پاسدارشعبان علی حیدریان فرماندهی سپاه ناحیه آمل با گرامی داشت هفته بسیج دانش آموزی ، گفت : بسیج شجره طیبه ای است که در انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل شکل گرفته و نموبسیار بلند و تأثیر گذاری یافت . وی با اشاره به اهمیت آمادگی برای شرائط سخت ، افزود : اجرای مانور های عملیاتی عامل و غیرعامل و راهیان نور همه بیانگر این است که باید در برابر حوادث آماد ه مقابله باشیم . حیدریان تصریح کرد : جامعه ای قدرتمند است که در تمامی شرائط از آمادگی مطلوبی بر خوردار باشد.

ابراهیم پرسیان معاونت پژوهش و برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی با گرامی داشت هفته بسیج دانش آموزی ، گفت : حضور در بسیج بیانگر علاقه مندی به نظام مقدس جمهوری اسلامی که یادگار امام راحل و شهیدان عزیز است ،می باشد . وی در ادامه به پدافند غیر عامل و ضرورت آمادگی جامعه در رویارویی با شرائط مختلف اشاره داشت و افزود : انقلاب اسلامی انقلابی فرهنگی بود لذا دشمنان انقلاب هرگز از دشمنی با آن دست بر نمی دارند . پرسیان پدافند را دفاع هوشمندانه دانست و گفت : در این مانور ها باید بیاموزیم که چگونه از محیط برای دفاع استفاده نماییم.

درپایان مانور پدافند غیر عامل  با حضور نیروهای هلال احمر ، برق ،آتش نشانی  ونیروی انتظامی برگزارشد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0