تجهیز راهدارخانه های مستقر در محور هراز
9 آبان 1391 ، دیدگاه 0
تجهیز راهدارخانه های مستقر در محور هراز

 کمال نیوز رئيس اداره راه و شهرسازي هراز از تجهيز راهدارخانه ها و اكيپ هاي راهداري مستقر در محور ارتباطي هراز به منظور آمادگي كامل براي نزديك شدن فصل سرما و بارش برف خبر دادو افزود : راهدار سفير آرامش جاده هاست و در ذهن خود چيزي به جز خدمت به همنوع و رفاه و آسايش آن نمي اندشيد.

مهندس علي نوري پور ضمن اعلام اين خبر افزود: راهداري عشق خدمت به همنوع بوده و راهدار انسان مخلص و ايثارگري است كه رضايت خداي سبحان و خشنودي و آسايش خاطر همه انسانهايي كه در گذر شريانهاي حياتي كشور يعني ( راه ) در حال عبور و مرور مي باشند را همواره در انديشه پاك و بي آلايش خود قرار داده است.

 مهندس نوري پور در ادامه خاطرنشان كرد : اداره راه و شهرسازي هراز در طول سال به طور جاري و ساري در تمامي محورها حضور فعال و طرح ايمني محورها را در دستور كار خود قرار داده و سعي برآن دارد با برنامه ريزي هاي دراز مدت و كوتاه مدتي كه داشته ، بتواند با اجراي پروژه ها يي از قبيل روكش آسفالت ، نصب علائم ، خط كشي و ... شرايط بسيار مطلوبي را در زمستان براي محور هراز ايجاد نمايد تا هيچ راننده و مسافري در طول زمستان در محور هراز دچار مشكل نشود.

رئيس اداره راه و شهرسازي هراز در ادامه تصريح كرد : اين اداره علاوه بر اينكه متولي حفظ و نگهداري از60 كيلومتر محور ارتباطي هراز بوده ، مسؤليت 50 كيلومتر از محورهاي فرعي و 150 كيلومتر راه روستايي منطقه را بر عهده دارد.

مهندس نوري پور در خاتمه ضمن اشاره به آمادگي كامل اداره راه و شهرسازي هراز  درعمليات راهداري زمستاني سال جاري  افزود : ذخيره سازي نمك به ميزان كافي ، تجهيز ماشين آلات راهداري زمستاني ،  هماهنگي و تعامل بسيار مطلوب با دستگاه هاي ذيربط از جمله پليس راه ، هلال احمر و اورژانس و همچنين جذب اعتبارات در بخش راهداري از جمله اقدامات درخور توجه اين اداره در طرح عمليات راهداري زمستاني مي باشد.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0