مظلومی تاکید کرد: بودن و نبودنم در استقلال به نتیجه فینال جام حذفی بستگی ندارد
25 اسفند 1390 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بودن و نبودن من در استقلال به نتیجه بازی فینال جام حذفی بستگی ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، پرویز مظلومی شامگاه چهارشنبه در نشست خبری پیش از بازی دو تیم استقلال تهران و شاهین بوشهر افزود: بودن و نبودن من در استقلال مهم نیست بلکه رضایت تماشاگران و سربلندی این تیم اولویت اول تمامی استقلالی ها است.

وی ادامه داد: موضوع جام حذفی و لیگ برتر را از هم جدا کردیم تا بتوانیم بازی ها را به خوبی پشت سر بگذاریم اما فشار زیادی را تحمل کردیم تا امروز به بازی فینال جام حذفی رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران تصریح کرد: تیم های تراکتورسازی و سپاهان چنین فشاری را تحمل نکرده اند و با خیال راحت تمام توان خود را در لیگ برتر گذاشته اند در حالیکه ما مجبور به حضور در دو جبهه مستقل و سخت بودیم.

مظلومی با بیان اینکه مصدومیت های پیاپی بازیکنان در نیم فصل دوم باعث بروز مشکلات برای استقلال شد افزود: در نیم فصل اول امتیازهای خوب و قابل قبولی را کسب کردیم اما با شروع نیم فصل دوم و مصدومیت های پیاپی  بازیکنان نتوانستیم موفقیت های نیم فصل اول را تکرار کنیم.

وی تصریح کرد: قهرمانی در جام حذفی خستگی بازیکنان را از بین خواهد برد.

شاهین بوشهر انگیزه فراوان دارد

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه سخنان خود با اشاره به بازی فینال جام حذفی در مقابل شاهین بوشهر، گفت: شاهین بوشهر از تیم های با انگیزه و دونده در لیگ برتر است و برای کسب قهرمانی نیز اشتیاق و انگیزه فراوان دارد.

مظلومی تصریح کرد: آبرو و حیثیت فوتبال ایران در گرو این بازی است و امیدواریم هر دو تیم کوبنده و با قدرت باعث شادی و نشاط تماشاگران شوند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت زمین چمن حافظیه از گذشته بهتر شده تصریح کرد: از مسئولان فوتبال شیراز باید تشکر کرد که توانستند چمن حافظیه را برای این بازی آماده کنند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در خصوص مصدومان تیم استقلال نیز تاکید کرد: جباری و تیموریان را به خطر مصدومیت در اختیار نداریم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0