مانور بزرگ اطفای حریق در حوادث طبیعی در آمل برگزار می شود
20 مهر 1391 ، دیدگاه 0
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل، از برگزاری مانور اطفای حریق و امداد و نجات سوانح به مناسبت هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی در این شهرستان خبر داد.

شیرزاد محمدزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این مانور شنبه هفته آینده در مرکز آموزش سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل برگزار می شود.

وی افزود: مانور اطفای حریق و امداد و نجات در حوادث طبیعی در راستای آمادگی بیشتر نیروهای امدادی شهرستان در برابر حوادث طبیعی احتمالی و چگونگی مواجهه با آن برگزار می شود.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل، اضافه کرد: در این مانور گروه های امداد و نجات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل‏، اداره های خدمات رسان جمعیت هلال احمر ‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏و نیروی انتظامی شهرستان آمل آمادگی خود را در مدیریت پس از حوادث به نمایش خواهند گذاشت.

محمدزاده ادامه داد: هماهنگی بیشتر با نهادهای مسئول در امر مدیریت بحران در حوادث احتمالی مناسب باعث پیشرفت امور در شرایط بحرانی می شود.

وی یاد آورشد: هماهنگی بیشتر نهادهای مسئول در امر مدیریت بحران در حوادث احتمالی در هنگام بروز بحران ها و آموزش شهروندان و اهتمام جدی مسئولان و شهروندان به این مسایل از بروز خسارت های جبران ناپذیری در هنگام وقوع بلایای طبیعی جلوگیری خواهد کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0