اختصاص 416 میلیون ریال هدیه به نوعروسان و دامادهای آملی
17 مهر 1391 ، دیدگاه 0
اختصاص 416 میلیون ریال هدیه به نوعروسان و دامادهای آملی

کمال نیوز رستم خضرایی قائم‌مقام و معاون حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان صبح امروز ابراز داشت: دوره آموزش نوعروسان مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) این شهرستان به کار خود پایان داد.

وی افزود: این دوره به مدت سه روز برگزار شد که در آن به 40 نوعروس تحت حمایت آموزش‌های مختلف دینی، مذهبی و اجتماعی داده شد.

خضرایی با اشاره به اینکه آموزش‌ها با حضور اساتید مجرب و کارامد حوزه و دانشگاه انجام شد، گفت: مسائلی همچون آموزش احکام طهارت، تقلید و نماز، احکام بانوان، حجاب اسلامی و مسائل مربوط به محرم و نامحرم، تاثیر ازدواج در سلامت روحی و روانی افراد جامعه، بهداشت زناشویی، کنترل موالید و فواصل بارداری بخشی از آموزش‌های لازم به نوعروسان بود.

قائم‌مقام و معاون حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل اضافه کرد: عوامل موثر در پایداری خانواده، آموزش مهارت ارتباطی و سازگاری با شرایط خانوادگی، تهاجم فرهنگی و شناخت آن، ارکان جمهوری اسلامی و نقش ولایت فقیه در جامعه و پیشگیری از اعتیاد از دیگر بخش‌های این دوره آموزشی بودند.

وی با اعلام اینکه این دوره آموزشی به صورت گروهی برگزار شد، از اهدای 10 میلیون ریال جهیزیه به 40 نوعروس آملی خبر داد.

معاون حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) آمل اذعان داشت: همچنین به 20 داماد تحت حمایت این نهاد نیز مبلغ 2 میلیون ریال هدیه داده شد که در مجموع به نوعروسان و دامادهای این شهرستان 416 میلیون ریال هدیه اختصاص یافت.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0