نماینده ولی فقیه در مازندران: رهبری مانند یک پدر در کنار دانشگاهیان هستند
25 اسفند 1390 ، دیدگاه 0
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: رهبری مانند یک پدر در کنار دانشگاهیان هستند و می‌خواهند که ما رشد کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی ظهر امروز در همایش استانی تا افق آینده با عنوان الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در سالن مصباح مجتمع پیامبر اعظم (ص)، اظهار داشت: دانشجویان به پژوهش بیشتر بپردازند.

این مسئول ادامه داد: کار فرهنگی سخت و وقت‌گیر است چراکه در کار فرهنگی باید اندیشه‌سازی کرد.

طبرسی با بیان اینکه برگزاری این همایش از کارهای نادری است که در پایان سال انجام می‌شود، گفت: هنوز سراغ ندارم که چنین همایشی برگزار شده باشد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان، سرمایه‌های آینده هستند، تصریح کرد: روح همایش‌ها، به تحول و پیشرفت منوط است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه توسعه و پیشرفت لحظه‌ای در کشور داریم، متذکر شد: زمان در پیشرفت و توسعه در اسلام معنا ندارد.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه رهبری با ادبیات زیبا و بیان رسا، مطالب را به ما می‌گویند، ادامه داد: باید تغییر، تحول و پیشرفت از نوع اسلامی داشته باشیم.

این مسئول با بیان اینکه رهبری بعضی مسائل را شخصا هدایت می‌کنند، گفت: الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و بیداری اسلامی از مسائلی است که رهبر معظم انقلاب بر آن نظارت مستقیم دارند.

طبرسی با اشاره به گفت‌وگوی طولانی رهبری با دانشجویان و دانشگاهیان، اذعان داشت: کدام رهبر را در دنیا سراغ دارید که این‌گونه سرمایه‌گذاری کند.

وی تصریح کرد: رهبری مانند یک پدر در کنار دانشگاهیان هستند و می‌خواهند که ما رشد کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه اکنون بهترین فرصت برای جوانان است که رشد و پیشرفت کنند، متذکر شد: چون مانعی بر سر راه‌شان نیست چرا که پیش از انقلاب به جوانان این فرصت‌ها داده نمی‌شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم در پیشرفت و توسعه، سر سفره خارجی‌ها نباشیم باید سفره‌ای برای خودمان تهیه کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0