برنامه های بسیج دانشجویی علامه محدث نوری در هفته دفاع مقدس
31 شهریور 1391 ، دیدگاه 0
برنامه های بسیج دانشجویی علامه محدث نوری در هفته دفاع مقدس

سیدهادی حسینی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه محدث نوری با بیان این که هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و دلاورمردی رزمندگان می باشد، خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی که دشمن از هر حربه برای زدودن ارزش ها تلاش می نماید تمسک به فرهنگ والای ایثار و شهادت بسیار اثر گذار خواهد بود.

وی با اشاره به این که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید مورد توجه همگان باشد، گفت: ایادی استکبار جهانی درصدد می باشند تا جوانان را از مسیر خدامحوری و حق مداری خارج کنند که باید با تبیین ارزش های والای دفاع مقدس در مکان هایی چون دانشگاه بر آگاهی و بصیرت افسران جوان جنگ نرم بیافزاییم.

سید هادی حسینی با تشریح برنامه های بسیج دانشجویی دانشگاه علامه محدث نوری در هفته دفاع مقدس، گفت: بازدید از خانواده شهدای دانشجو، برگزاری نمایشگاه عکس، برپایی ایستگاه صلواتی، توزیع بسته های فرهنگی، برگزاری مسابقه پیامکی و فضاسازی مناسب دانشگاه از جمله برنامه های بسیج دانشجویی در این هفته می باشد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علامه محدث نوری در پایان با بیان این که  شهدا با نثار خون های پاک خود زمینه اعتلای ارزش های والای اسلامی را در جامعه فراهم کرده اند، گفت: یاد و نام شهدا برای همیشه تاریخ به یادگار خواهد ماند و سیره آنان الگوی ارزنده ای برای آیندگان خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0