تيم ملي ایران به مرحله نيمه نهایی مسابقات كاپ آسيا راه يافت
30 شهریور 1391 ، دیدگاه 0
تیم ملی بسکتبال ایران در مرحله یک چهارم نهایی کاپ آسیا با استفاده از بازیکنان جوان 79 بر 37 ازبکستان را شکست داد و به نیمه نهایی رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران؛ تیم ملی ایران که با توجه به آسان بودن بازی از ترکیب جوان سجاد مشایخی، امیر صدیقی، بهنام یخچالی، محمد جمشیدی و روزبه ارغوان استفاده می‌کرد هر چهار کوارتر بازی با ازبکستان را با نتایج 17 بر 13، 15 بر 3 ، 27 بر 9 و 20 بر 12 برد.

ملی پوشان تیم ملی جوانان که اولین بازیهای بین المللی بزرگسالان را تجربه می‌کنند در اکثر دقایق نیمه اول در زمین حضور داشتند. پس از ده دقیقه کم امتیاز در کوارتر دوم، در ابتدای نیمه دوم ترکیب اصلی تیم ملی وارد زمین شد و اختلاف را به 20 امتیاز رساند و به این ترتیب بچیروویچ در ادامه بازی نیز با خیال راحت از بازیکنان کم تجربه استفاده کرد.

در پایان امیر صدیقی با 14 دقیقه بازی چهار امتیاز و پنج ریباند داشت. سجاد مشایخی با شش دقیقه حضور، چهار امتیاز و بهنام یخچالی با 24 دقیقه شش امتیاز و چهار ریباند ثبت کردند. صالح فروتن نیز در 31 دقیقه حضور خود 9 امتیاز و ده ریباند به دست آورد.

آرن داودی با 11 امتیاز و چهار ریباند تاثیرگذارترین بازیکن زمین بود و پس از وی صالح فروتن در کنار اصغر کاردوست با 12 امتیاز و هشت ریباند بهرینهای بازی به حساب می‌آمدند.

ایران فردا در مرحله نیمه نهایی با برنده بازی فیلیپین و چین تایپه روبرو می‌شود./

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0