جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت برگزار می‌شود
11 شهریور 1391 ، دیدگاه 0
دبیر جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت با اعلام جوایز برگزیدگان فعالان سایبری ایثار و شهادت گفت: در اولین روز از هفته دفاع مقدس مراسم اختتامیه جشنواره در محل تالار وحدت برگزار می شود.

داود براتی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه جشنواره فعالان سایبری ایثار وشهادت بزرگترین جشنواره ایثار و شهادت کشور است گفت: جوایز درنظر گرفته شده برای منتخبین جشنواره لپ تاپ به همراه مودم اینترنت است که برای تشویق و ترغیب بیشتر فعالان این حوزه برای نفرات اول از هر گروه سفرهای آموزشی خارج از کشور هم در نظر گرفته شده است.

دبیر اجرایی نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت به تعداد برگزیدگان این جشنواره اشاره کرد و گفت: این جشنواره حدود 20 برگزیده خواهد داشت که در هر بخش 5 نفر انتخاب می شوند. همچنین به جوانترین و مسن ترین نفرات شرکت کننده در این جشنواره نیز جوایز نفیسی را به رسم یادبود اهدا می کنیم.
 
براتی اظهار داشت: در جریان برگزاری مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت برنامه ای با عنوان نمایشگاه عکس با موضوع ایثار و شهادت، دفاع مقدس و بیداری اسلامی برگزار می شود که عکاسان این حوزه می توانند از طریق دبیرخانه جشنواره جهت ارائه آثار خود اقدام نمایند.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، فراخوان نخستین جشنواره فعالان سایبری ایثار و شهادت تا 14 شهرور ادامه دارد و مراسم اختتامیه آن 29 شهریور برگزار می شود. این جشنواره در 4 حوزه وبلاگ، وب سایت، نرم افزار، کلیپ و تم تلفن همراه برگزار می شود.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0