اشکان دژآگه به تیم فوتبال فولهام پیوست
11 شهریور 1391 ، دیدگاه 0
باشگاه فولهام انگلیس اعلام کرد اشکان دژآگه بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با امضای قراردادی سه ساله به عضویت این باشگاه لیگ برتری درآمده است. این سومین بازیکن ایرانی است که در رقابت‌های لیگ برتر این کشور به میدان خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سایت باشگاه فولهام انگلستان قرارداد اشکان دژآگه با این باشگاه را سه ساله و تا پایان فصل 15 - 2014 عنوان و از اعلام رقم قرارداد او خودداری کرد. این در حالی است که پیش از این اعلام شده بود اشکان دژآگه با قراردادی به ارزش 2.5 میلیون یورو یا 2 میلیون پوند از باشگاه ولفسبورگ آلمان به فولهام انگلستان خواهد پیوست.

پیش از این و از جمع بازیکنان ایرانی کریم باقری و آندرانیک تیموریان در مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های انگلستان حضور یافته بودند و دژآگه سومین بازیکن ایرانی است که در این رقابت‌ها به میدان خواهد رفت.

اشکان دژآگه به علت مصدومیت شرایط همراهی تیم ملی فوتبال کشورمان در دیدار دوستانه مقابل اردن و بازی مقابل لبنان در هفته چهارم از مرحله چهارم مسابقات فوتبال انتخابی جام جهانی 2014 در قاره آسیا را نخواهد داشت.

دژآگه پس از امضای قرارداد با باشگاه فولهام انگلستان گفت: بسیار خوشحالم که در تیم فولهام بازی خواهم کرد و اینکه قرار است در لیگ برتر بازی کنم.

پیش از این "ساشا ریتر" نیز از ولفسبورگ به تیم فولهام پیوسته بود. دژآگه با اشاره به اینکه برای حضور در فولهام "ساشا ریتر" گفتگو کرده است، گفت: نهایت تلاش خود را می‌کنم که عملکردی خوب در تیم فولهام داشته باشم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0