سکه‌های وزارت ورزش توهین به مربیان المپیکی بود/ اعتبار ما زیر سئوال رفت
7 شهریور 1391 ، دیدگاه 0
مربی سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در بازی‌های المپیک 2012 لندن در ادامه اعتراضات کادر فنی تیم‌های ملی گفت: پاداشی که به مربیان المپیکی دادند در واقع نوعی توهین و بی احترامی بود که نام و اعتبار ما را زیر سئوال برد.

علیرضا رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: پاداشی که در مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران المپیک 2012 لندن به مربیان تیم‌های ملی کشتی اهدا شد به حدی توهین آمیز و دور از ذهن بود که تمامی مربیان به آن معترض شدند. این پاداش‌ها به واقع خستگی ماه‌ها کار و تلاش را بر تن مربیان باقی گذاشت و از همه مهمتر به اعتبار و جایگاه مربیان تیم ملی لطمه وارد کرد.

نایب قهرمان المپیک 2004 آتن با اظهار تعجب از میزان پاداش مربیان تیم‌های المپیکی گفت: نمی‌دانم کدام کارشناسی این تصمیم را گرفت که به هر ملی پوش مدال‌آور از 100 تا 200 سکه داده شود اما سهم مربیان همین ملی پوشان 20 سکه باشد. چطور امکان دارد میزان پاداش‌های بازی‌های آسیایی که یک دهم اعتبار المپیک را نیز ندارد 60 سکه بوده، اما میزان پاداش مربیان برای المپیک 20 سکه در نظر گرفته شده است؟!

مربی جوان تیم ملی ادامه داد: بحث من مالی و ریالی نیست، بلکه زیر پا گذاشتن حرمت‌ها و بی اعتباری جامعه مربیان معترض است که مطمئنا عواقب بدی بدنبال خواهد داشت. با این وضعیت هیچ کشتی گیری از مربیان تیم ملی حرف شنوی نخواهد داشت، چرا که ارزش آن مربی در ذهن کارشناسان و ورزشکاران به همان مقدار 20 سکه است!

رضایی در خاتمه اظهار داشت: باور کنید حتی فکر این موضوع نیز ما را دچار شک و تردید می‌کند که آیا آن کارشناس یا کارشناسانی که میزان پاداش مربیان را تعیین کردند اطلاع از ورزش و جایگاه مربی و ورزشکار دارند؟ مطمئنا اگر این کارشناسی به درستی انجام می‌شد چنین اعترض گسترده‌ای به این توهین صورت نمی‌گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، تعدادی از مربیان تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی و همچنین برخی مربیان تیم ملی وزنه برداری پس از پایان مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران المپیک 2012 لندن به میزان پاداش‌های 20 سکه‌ای خود نسبت پاداش‌های 100 تا 200 سکه ای ورزشکاران اعتراض کرده و آن را توهینی به جامعه مربیان خواندند.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0