شعار هواداران کاله در راه آمل – کرج ؛آملی‌ها در البرز جان می‌دهند، جام نمی‌دهند
23 اسفند 1390 ، دیدگاه 0
شعار هواداران کاله در راه آمل – کرج ؛آملی‌ها در البرز جان می‌دهند، جام نمی‌دهند

 

در نخستین دیدار مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور کاله مازندران از ساعت 15 و 30 دقیقه فردا در کرج به مصاف سایپای البرز می‌رود که هواداران متعصب این تیم مازندرانی با شعار « آملی‌ها جان می‌دهند، جام نمی‌دهند» عازم استان البرز هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، در نخستین دیدار مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور کاله مازندران از ساعت 15 و 30 دقیقه فردا در کرج به مصاف سایپا البرز می‌رود که هواداران متعصب این تیم مازندرانی با شعار « آملی‌ها جان می‌دهند، جام نمی‌دهند» عازم استان البرز هستند.

کاله مازندران برای برگزاری این دیدار حساس و سرنوشت‌ساز عصر دیروز عازم تهران شد تا از آنجا به کرج برود.

تیم سنت‌شکن این رقابت‌ها که توانست فینال سنتی چندین ساله والیبال ایران را شکسته و دست به رکورد جدیدی بزند با انگیزه‌ای بالا عصر فردا مقابل سایپا قرار می‌گیرد.

دیدار فینال لیگ برتر والیبال از ساعت 15 و 30 دقیقه عصر فردا از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.

شرایط میزبانی این دیدار درصورتی مشخص شد که فدراسیون والیبال قصد داشت تا دیدارهای رده‌بندی و فینال را در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار کند ولی این مسئله با اعتراض تیم‌های سایپای البرز و شهرداری ارومیه روبرو شد تا فردا در مرحله نهایی نماینده کرج در مجموعه ورزشی انقلاب کرج از کاله میزبانی کند.

البته هنوز شرایط میزبانی بازی‌های دور برگشت مرحله نهایی و نیمه نهایی مشخص نیست بلکه با این وجود به نظر می‌رسد شنبه 27 اسفند ماه آمل و ارومیه میزبان این رقابت‌ها باشند.

اگر در دو دیدار رفت و برگشت پیروزی بین تیم‌ها تقسیم شود بازی سوم این دوره از لیگ برتر روز دو شنبه 29 اسفند ماه برگزار می‌شود تا تکلیف تیم‌های اول تا چهارم این مسابقات در روز پایانی سال 1390 مشخص شود.

تنها نماینده مازندران که سومین حضور خود را در این دوره از رقابت‌ها تجربه می‌کند نخستین بار است که به عنوان تیم شهرستانی وارد مرحله نهایی شده و در دو دوره قبلی خود به عنوان باارزش سومی دست یافت، در مقابل سایپای البرز نیز پنج دوره نايب قهرماني ليگ برتر را در پرونده ورزشی خود دارد کار سختی خواهد داشت.

فدراسیون والیبال کشورمان برای دیدار حساس نهایی این دوره از رقابت‌ها حسین پورکاشیان و محمدعشق دوست را برای قضاوت برگزیده و همچنین امیدوار حاتمی به عنوان ناظر و نماینده فدراسیون و خلیل یگانه مجد نیز به عنوان ناظر ویژه سازمان لیگ از نزدیک بر روند بازی نظارت دارند.

پیکان که علاوه بر قهرمانی متعدد در لیگ برتر والیبال ایران و جام باشگاه‌های آسیا، مقام سوم جام باشگاه‌های جهان را در اختيار دارد باید در تهران دیدار رده‌بندی را مقابل شهرداری ارومیه برگزار کند که در  این دیدار نیز محمد شاهميری و نادر انصاري کار قضاوت را برعهده دارند و سعيد درخشنده دبیر فدراسیون والیبال نیز نماینده این فدراسیون است.

والیبال‌دوستان و حامیان تیم کاله مازندران در کرج نیز ملی‌پوشان و ستاره‌های این تیم را تنها نخواهند گذاشت و قصد دارند تا با حضور خود در مجموعه ورزشی انقلاب کرج یار و یاور همیشگی عطایی و شاگردانش باشند.

خبرنگار فارس مازندران؛ قربانعلی مسافر

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0