برای رویارویی با سایپای البرز،کاله مازندران عازم پایتخت کشور شد
23 اسفند 1390 ، دیدگاه 0
کاله مازندران برای رویارویی با سایپای البرز شامگاه امروز عازم تهران شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از آمل، کاله مازندران برای برگزاری نخستین دیدار مرحله نهایی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور شامگاه امروز عازم پایتخت کشور شد تا با انجام استراحت‌های لازم و تمرینات قبل بازی با روحیه‌ای دو چندان به مصاف سایپا برود.

این دیدار حساس و سرنوشت‌ساز که تکلیف قهرمان لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشورمان را مشخص می‌کند عصر روز چهارشنبه برگزار می‌شود.

تنها نماینده مازندران در این دوره از رقابت‌ها که کار سخت سنت‌شکنی و ثبت رکورد را در پیش گرفته بسیار امیدوار است تا با شکست سایپای البرز در خارج خانه جام قهرمانی این دوره از رقابت‌ها را به آمل بیاورد.

فینال سنتی خودروسازان که سال‌های زیادی روند عادی به خود گرفته و جام قهرمانی نیز بین این دو تیم رد و بدل می‌شد این بار با درخشش تیمی شهرستانی روند جدیدی به خود گرفته است.

سایپا البرز که توانسته با دو پیروزی متوالی به عنوان تیم نخست به مرحله نهایی صعود کند باید نخستین دیدار فینال را مقابل کاله مازندران برگزار کند.

البته هنوز شرایط میزبانی سایپا در مجموعه ورزشی انقلاب کرج مشخص نیست زیرا از گوشه و کنار به گوش می‌رسد فدراسیون والیبال قصد دارد تا دیدارهای فینال این دوره از رقابت‌ها را در مجموعه 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار کند.

همچنین کاله مازندران و پیکان تهران سه بازی در مرحله نیمه نهایی انجام دادند که کفه ترازوی آملی‌ها با دو پیروزی از این دیدارها برای حضور در فینال سنگینی بیشتری کرده است.

تیم خودروساز پیکان با این شکست خارج خانه که یک‌شنبه این هفته با نتیجه سه بر یک به پایان رسید، باید در دیدار رده‌بندی شهرداری ارومیه را از پیش‌رو بردارد تا به مقام سومی لیگ برتر والیبال کشورمان اکتفا کند.

بهروز عطایی سرمربی کاله مازندران به همراه دیگر کادر فنی و بازیکنان این تیم با روحیه‌ای مضاعف و قرار داشتن در شرایط روحی و روانی بسیار مطلوب و آرمانی راهی تهران شدند تا بتوانند برای دیدار مقابل سایپای البرز با استراحت آمادگی کامل داشته باشند و با تلاش و کوشش خود دیگر آرزوی شمالی‌های کشورمان یعنی قهرمانی در لیگ برتر والیبال را محقق کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0