رسانه‌ها در ایام برگزاری اجلاس سران عدم تعهد تعطیل نیستند
23 مرداد 1391 ، دیدگاه 0
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد گفت: هیچ یک از رسانه‌های داخلی در ایام برگزاری اجلاس سران کشورهای جنبش عدم تعهد تعطیل نخواهند بود.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت ارشاد گفت: هیچ یک از رسانه‌های داخلی در ایام برگزاری اجلاس سران کشورهای جنبش عدم تعهد تعطیل نخواهند بود.

 

پدرام پاک‌آئین در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: در ایام برگزاری اجلاس سران جنبش عدم تعهد هیچ یک از رسانه‌های کشور اعم از خبرگزاری‌ها و روزنامه‌ها تعطیل نیستند.

وی گفت: با وجود تعطیلی شهر تهران در روزهای 7 و 8 شهریور و همچنین شنبه 11 شهریور رسانه‌ها به مأموریت ویژه خود برای پوشش خبری و اطلا‌ع‌رسانی اجلاس جهانی کشورهای جنبش عدم تعهد مشغول خواهند بود.

مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌‌های داخلی وزارت ارشاد ادامه داد: همچنین قرار است برخی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها صفحات و مطالب ویژه‌ای را به زبان‌های خارجی برای مخاطبان بین‌المللی و حاضران در اجلاس تولید و منتشر کنند.

پاک‌آئین تصریح کرد: بنابراین تاکید می‌شود هیچ یک از رسانه‌های کشور در ایام برگزاری اجلاس تعطیل نیستند و اساسا رسانه تعطیلی ندارد.

رئیس کمیته رسانه‌های داخلی اجلاس سران کشورهای جنبش عدم تعهد ادامه داد: این اجلاس یکی از بزرگترین رویداد‌های تاریخ ایران است که سران 120 کشور عضو این جنبش، 15 کشور ناظر و 10 نماینده از سازمان‌های بین‌المللی در  آن حضور دارند و این رویداد بزرگ رسالتی تاریخی را برای اصحاب رسانه کشور رقم می‌زند.

وی ادامه داد: کمیته رسانه‌های داخلی این اجلاس به سهم خود نشست‌های هم‌اندیشی برای ترسیم راهبرد رسانه‌ایی کشور را در آستانه برگزاری این اجلاس در 3 سطح مدیران مسئول، سردبیران و دبیران گروه‌های سیاسی و بین‌الملل روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها برگزار کرده است.

رئیس کمیته رسانه‌های داخلی اجلاس سران کشورهای جنبش عدم تعهد افزود: همچنین ظرف روزهای آینده کارگاه آموزشی برای آشنایی بیشتر خبرنگاران با ابعاد تاریخی، حقوقی و بین‌المللی جنبش عدم تعهد برگزار خواهد شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0