مراسم بزرگداشت خبرنگاران مازندرانی 15 مرداد برگزار می‌شود
9 مرداد 1391 ، دیدگاه 0
فرماندار محمودآباد گفت: به دلیل تقارن روز خبرنگار امسال با شب‌های قدر، مراسم بزرگداشت خبرنگاران مازندرانی چند روز زودتر برگزار می‌شود.

جواد واحدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از محمودآباد از میزبانی این شهرستان در آیین تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه مازندران خبر داد.

فرماندار محمودآباد تصریح کرد: همه ساله در سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی و به پاس زحمات ارزشمند خبرنگاران در راستای اطلاع‌رسانی در سطح جامعه مراسمی برای تقدیر از این فعالان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

واحدی افزود: در سال‌های اخیر برای این امر در شهرستان جلسات مختلف هماهنگی برگزار می‌شود تا به بهترین نحو از خبرنگاران تجلیل به عمل آید و مقدمات برگزاری جشن امسال نیز فراهم شد ولی با توجه به درخواست مدیران ارشد استانی، محمودآباد میزبان بیش از 700 نفر از خبرنگار سراسر مازندران است و در واقع مراسم تجلیل امسال در محمودآباد به صورت استانی انجام می‌گیرد.

رئیس شورای اطلاع‌رسانی محمودآباد خاطرنشان کرد: در این مراسم استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی از مسئولان عالی رتبه استان مازندران نیز حضور خواهند داشت و پس از برگزاری آیین تجلیل با ضیافت افطاری از آنها پذیرایی می‌شود.

فرماندار محمودآباد در پایان روز برگزاری این آیین را  عصر روز یکشنبه 15 مرداد اعلام کرد و افزود: به دلیل تقارن روز خبرنگار با شب‌های قدر این مراسم امسال چند روز زودتر انجام می‌شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0