پروین: تا 2 روز بعد از شکست مصاحبه نمی‌کنم
9 مرداد 1391 ، دیدگاه 0
رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: تصمیم گرفتم در صورت شکست پرسپولیس، حداقل تا 2 روز مصاحبه نکنم.

علی پروین در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد جلسه کمیته فنی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در کل جلسه بسیار خوبی را پس از مدت کوتاهی برگزار کردیم و به نتایج بسیار خوبی رسیدیم. در این جلسه رویانیان و اعضای کمیته فنی دیدگاه‌های خود را بیان کردند.

وی افزود: پس از این صحبت‌ها قرار شد ظرف دو هفته آینده حمید درخشان گزارشی کامل از وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس و عملکرد تیم‌های پایه باشگاه آماده و به کمیته فنی و مدیرعامل باشگاه ارائه کند. همچنین قرار شد آشتیانی برنامه‌ای در خصوص استراتژی توسعه فوتبال باشگاه پرسپولیس را طراحی و به مدیرعامل و کمیته فنی ارائه کند.

پروین ادامه داد: اعضای کمیته فنی حمایت قاطعانه از ژوزه و بازیکنان تا پایان فصل را اعلام کردند. در پایان جلسه نیز همه دست‌ها را برای سربلندی پرسپولیس روی هم قرار دادیم و دوربین‌های عکاسی نیز این لحظه را ثبت کردند.

وی خاطرنشان کرد: قرار است کمیته فنی هر دو هفته یکبار با حضور مدیرعامل و کلیه اعضا جلسه خود را برگزار کند تا انشاءالله پرسپولیس این فصل را با دست پر به پایان برساند. ما دوست نداریم این جلسات ماندگار نباشد.

پروین همچنین یادآور شد:‌ تصمیم گرفتم بعد از باخت‌های احتمالی پرسپولیس به مدت 2 روز هیچ مصاحبه‌ای نکنم چون حتی در والیبال هم طاقت باخت ندارم چه برسد به فوتبال و تیم پرسپولیس. دوست ندارم وقتی که عصبانی هستم صحبت کنم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0