عطایی : اردوی جوانان آخر ماه با حضور ۳۵ بازیکن | امسال هراز را بومی تر بسته ایم !
15 فروردين 1400 ، دیدگاه 0
بهروز عطایی بعد از تمدید دوباره با لبنیات هراز و نتیجه خوبی که به رغم دیر بسته تر شدن تیم در سال اول گرفت ، تقریبا تیم این فصل خود را بست
کمال آنلاین / بهروز عطایی بعد از تمدید دوباره با لبنیات هراز و نتیجه خوبی که به رغم دیر بسته تر شدن تیم در سال اول گرفت ، تقریبا تیم این فصل خود را بست . وی در خصوص تیم امسال به دنیای توپ و تور گفت : با دو هدف  جوانتر کردن و از همه مهم تر بومی تر کردن تیم جلو رفتیم و خوشبختانه توانستیم نفرات خوبی را بخصوص در پست سرعتی جذب کنیم ولی هنوز نیاز به چند بازیکن دیگر داریم که در حال گفت و گو هستیم . عطایی افزود : اعتقادم همیشه به نظم و انضباط جدی بوده و تلاش مان نیز حول محور جذب بازیکنان معتقد به سیستم و بی حاشیه است . 
سرمربی تیم ملی جوانان در خصوص شروع بکار این تیم و معرفی کادرفنی آن عنوان داشت : جلسه ای در هفته پیش رو با داورزنی خواهم داشت و پس از ارائه برنامه ها از آخر همین ماه با دعوت از ۳۵ بازیکن کارمان را شروع خواهیم کرد . 
وی در خصوص بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی بزرگسالان گفت : از سرمربیان نظری نخواستند ولی حق تیم قهرمان هم یک بازیکن نبود و در سال المپیک معیار و متر انتخاب می بایستی شایسته سالاری بود .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0