ما وظیفه داریم محیط را برای مردم فراهم بکنیم تا در انتخابات شرکت بکنند.
15 فروردين 1400 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل تاکید کرد : افراد تازه نفس ، با انگیزه و دارای نشاط را انتخاب بکنید.به جوانان میدان بدهد و به جوانان امیدوار باشد و مایوس کننده نباشد و مشکلات کشور را به نقطه مطلوب برساند و کشور را رها نکند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین  / حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل با اشاره به پیام نوروزی مقام معظم رهبری گفت : اگر مسئولین ما پیام نوروزی مقام معظم رهبری را در دستور کار خود قرار بدهند بعضی از مشکلات موجود جامعه حل می شود .

وی با اشاره به درپیش بودن انتخابات یادآورشد : در رابطه انتخابات باید دقت نظر داشته باشیم . رییس جمهور باید جهادی ، عدالت خواه باشد و ضد فساد باشد و تهدید نکند و دارای عملکرد انقلابی و جهادی باشد و وامدار مردم باشد و معتقد به توانمندی کشور و جامعه و مردم باشد .

وی یادآورشد : همه چشم دوخته اند به انتخابات پیش روی ما که ببیند آیا در وضعیت کرونایی و تحریم ملت ما در انتخابات شرکت می کنند یا خیر ؟ما وظیفه داریم محیط را برای مردم فراهم بکنیم تا در انتخابات شرکت بکنند.

 امام جمعه آمل تاکید کرد : افراد تازه نفس ، با انگیزه و دارای نشاط  را انتخاب بکنید.به جوانان میدان بدهد و به جوانان امیدوار باشد و مایوس کننده نباشد و مشکلات کشور را به نقطه مطلوب برساند و کشور را رها نکند .

مرتضوی اشاره کرد : همه به پای صندوقهای رای بیاییم و پروتکلهای بهداشتی در بحث انتخابات باید رعایت بشود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0